Plzeň – Netolice 2:3 (11:25, 25:12, 24:26, 25:23, 13:15). V první setu Netolice domácí zaskočily svým snad až raketovým vstupem do zápasu – 3:8 a následných 6:16. Za stavu 7:19 ještě domácí pozastavují hru oddechovým časem, ale netoličtí volejbalisté se nenechávají. Po jednoznačném vítězství však přichází ledová sprcha a zápas má vývoj jak přes kopírák, avšak ve prospěch plzeňských volejbalistů – 8:3 a následných 16:8. Opravdu vyrovnaný volejbal přináší až následné tři sety. Na úvodních 8:8 srovnával David Tříska útokem ze zadní zóny středem sítě, pak ale začíná Plzeň zpřesňovat svůj blok a hostům postupně odskakuje. Ještě se je snaží zastavit na smeči Petr Šanda, který snižoval na 14:10. Nad sítí však již kraluje domácí Jan Hrubý a přes svůj blok nikoho nepouští a co víc, přidává i cenné body svým útokem ze středu sítě a i následným esem až na 22:14. Netolice se však konečně probouzí a sérií šesti bodů se přibližují k svému soupeři (22:20). Tvrdým servisem z rukou Jana Suchého Netolice vyrovnávají až na 23:23. Jeden z rozhodujících vítězných bodů pro hosty pak přidává na bloku Jakub Škoda a Netolice jsou o krok blíž k zisku tří bodů. Do čtvrtého setu dávají hosté vše a nejen svým úspěšným trojblokem na středu sítě proti již zmiňovanému J. Hrubému (0:4) navyšují svůj náskok až na 0:6. Na první oddechový čas posílá Netolice Ondřej Mach technickým úderem okolo domácího bloku (3:8). Stejný hráč pak přidává body na servisu podpořen velice obětavou prací netolického libera Zbyňka Barona až na 5:12. Pak přichází nečekaný obrat, na servis se dostává domácí Jiří Holan a svým skákaným servisem z 8:17 mění dosavadní průběh setu až na 16:17. Nastává bitva o každý míč, ve které netolický Lukáš Holeček přidává svým blokem na 18:21. Plzeň se však nevzdává a z 20:23, po několika chybách na straně hostů, otáčí koncovku setu až na konečných 25:23. Vstup do posledního setu se vydařil domácím – 6:3, které zastavuje až smečí Tomáš Bartoš na 7:4, ale další útok již opět zastavuje Jan Hrubý. Od stavu 8:4 však drží své družstvo netolický Ondřej Mach podpořen velmi svědomitou hrou svého týmu, kdy Tomáš Bartoš vybírá rybičkou míč v poli a David Tříska zatlouká hřebíkem stav na 8:8. Za stavu 10:10 přichází opět na podání domácí Jiří Holan, ale hned jeho první tvrdý servis excelentně přijímá Zbyněk Baron a Jakub Škoda středem sítě přidává na 10:11. Obě družstva si v koncovce vybírají své oddechové časy až do stavu 13:13, po kterém David Tříska ukončuje tento zápas ve prospěch hostů.

Plzeň – Netolice 3:0 (25:19. 25:21, 25:22). Odpolední zápas přináší stejně pěkný volejbal jako poslední sety ranního duelu. Netolice v úvodu setu kazí servis a trochu se trápí na příjmu (7:4), ale nakonec vyrovnávají na 10:10. Plzeň pomalu bod za bodem odskakuje až na 20:16. Pak domácí opět naráží na netolické libero Zbyňka Barona a stav je 20:18, po kterém bohužel Netolice kazí několik servisů a domácí si berou svůj první set. Druhý set je opravdu vyrovnaný (6:5, 8:9, 15:16) až na vyrovnaných 19:19, po kterých přidává na účet Netolic Tomáš Bartoš dva vydařené útoky. Plzeň však vyrovnává na 21:21 a Netolice ani přes oddechový čas (23:21) již nemají sílu vzdorovat. Když ve třetím setu prohrávají hosté 8:1 a následně 12:2, již nikdo nečekal výrazný odpor z jejich strany. Plzeň však ztrácí svou koncentraci a Ondřej Mach opět vytahuje svým servisem za podpory celého družstva Netolice zpět ze 14:4 až na hratelných 14:9. Poslední balóny tohoto setu jsou opět poměrně vyrovnané, Lukáš Holeček blokem na 22:20 a hned vzápětí Petr Šanda smečí ze zadní zóny na slibných 22:21. Ještě nebylo nic ztracené, když David Tříska útočící také ze zadní zóny snižoval na 23:22, ale domácí již nechtějí nic riskovat a celý zápas ukončují ve svůj prospěch.

Poslední zápas tohoto kalendářního roku odehrají netoličtí volejbalisté před svými fanoušky, a to nyní v sobotu. Jejich soupeřem bude aktuálně předposlední tým tabulky TJ Praga Praha. Zápasy začnou již v tradičních časech od 10.00 a 14.00 hodin v netolické hale.

Výsledky ostatních zápasů: Česká Lípa – Mladá Boleslav 1:3 a 3:1, Ervěnice – Sokolov 3:1 a 0:3, Praga Praha – Chabařovice 1:3 a 3:2, Domažlice – Jablonec 3:2 a 3:0.

1. Domažlice 9 5 1 1 45:22 38
2. Mladá Boleslav 9 1 1 5 36:23 30
3. Česká Lípa 9 0 3 4 35:28 30
4. Netolice 4 6 3 3 37:30 27
5. Slavia Plzeň 8 1 1 6 33:27 27
6. Chabařovice 4 4 2 6 31:36 22
7. Jablonec n. Nis. 4 3 3 6 28:34 21
8. Ervěnice 5 1 2 8 25:34 19