HBC Highlanders Prachatice – Betonova Holubov 6:3 (3:1, 0:1, 3:1). Od začátku utkání bylo jasné, že si soupeři nic nedarují a na ploše arény U Rybníčku se pořádně jiskřilo. To vyústilo v řadu vyloučení a hned první přesilovku domácích využil ke vstřelení vedoucí branky R. Sitter. Na začátku 11. minuty se ocitl sám před domácím gólmanem Pixou Papež a srovnal na 1:1. Ještě v téže minutě využil další domácí přesilovku B. Gotthard – 2:1. A že mají domácí přesilové hry secvičené velice dobře, potvrdil další brankou J. Markytán. Ve druhé třetině se podařilo dát kontaktní gól Masopustovi, ale další šance na obou stranách zůstaly nevyužity. A bylo jich hodně, především v přesilových hrách. V prostřední části hry se hrálo převážně v jiném počtu hráčů než pěti proti pěti. A přesilovky umí i Betonova. Ve 37. minutě se ranou trefil Šperl a bylo srovnáno a začínalo se prakticky zase od začátku. Domácí však měli vynikající závěr zápasu. Necelé dvě minuty po vyrovnání se prosadil před brankou hostů M. Hnízdil a vrátil Horalům vedení. Betonáři pak nevyužili šanci na vyrovnání a domácí trestali.Pavel Valenta dal pátý gól a v závěru utkání pečetil výhru 6:3 kapitán Turek.

Sestava Horalů: T. Pixa (30/33), T. Repko – J. Švácha, R. Sitter, J. Sitter, M. Dojčar, J. Kotlík, M. Hnízdil, A. Bárta – J. Markytán, K. Sedláček, J. Turek, J. Lang, B. Gotthard, S. Květoň, P. Bušek, J. Reindl, P. Valenta, J. Leffler.

HBC Highlanders Prachatice – HBC Betonova Holubov 2:3 po prodloužení (2:1, 0:0, 0:1 – 0:1). I do druhého utkání měli lepší vstup Prachatičtí a vypadalo to, že by si mohli do dalších zápasů odnést náskok. Již ve 4. minutě využil chybu v hostujícím týmu Markytán a dostal Horaly do vedení. O tři minuty později však bylo srovnáno zásluhou Klímy, který usměrnil přihrávku za Rapkova záda. Domácí však šli ještě v první třetině znovu do vedení, když se prezentoval nádhernou střelou B. Gotthard. Druhá třetina sice skončila bez branek, ale neznamená to, že by se nic nedělo. Šance vznikaly před oběma brankami především při přesilových hrách, ale nic z toho nebylo. Třetí třetina však nezačala pro domácí šťastně. Sám před Repkem se ocitl Hejna a srovnal na 2:2. Opět se to vařilo před oběma brankami, oba týmy si vypracovaly dobré šance, ale vítězný gól již nikdo nedal. A tak se šlo do prodloužení. V něm se Štěstěna přiklonila na stranu hostů, kteří dali ve třetí minutě nastavené doby hry vítěznou branku zásluhou Vacka.

Sestava Horalů: T. Repko (30/33), T.Pixa – J. Švácha, R. Sitter, J. Sitter, M. Dojčar, J. Kotlík, A. Bárta – J. Markytán, K. Sedláček, J. Turek, J. Lang, B. Gotthard, S. Květoň, P. Bušek, J. Reindl, P. Valenta, J. Leffler.