V početné jihočeské výpravě nechyběl ani Petr Hodina, hráč TTC Libín Prachatice. Nejprve si zahrál o kategorii výš než kam věkově patří, tedy v mladších žácích. Zde mu po obrovském úspěchu z prvního turnaje v Praze, kde skončil třetí, patřilo 10. místo. Tak úspěšné jako v Praze to sice nebylo, ale postup ze skupiny a účast v hlavní soutěži mezi o dva roky staršími soupeři se vždycky cení.

Druhý den pak ve své kategorii nejmladších žáků hladce prošel skupinou a prvními koly nadstavbové části až do semifinále. Zde se utkal s ostravským Hermanem, který vyřadil Péťovo spoluhráče ve čtyřhře. Oba hrají podobným stylem, hrál se tak rychlý a tvrdý ping pong. A bylo se na co dívat. Petr zvládl celé utkání lépe zejména hlavou. Ve finále nastoupil proti Jedličkovi z Ústí nad Labem. Byla to velká přetahovaná. Péťa sice dvakrát vedl, ale poslední pátý set zvrátil ve svůj prospěch hráč z Ústí. Jihočeský mladík si tak odváží z Havířova druhé místo. A oproti turnaji v Praze si o jedno místo polepšil. Spolu s Martinem Slaným z Havířova si pak stejně jako na předchozím turnaji došli pro první místo ve čtyřhře.
Ze dvou republikových turnajů si Petr přivezl pět pohárů. Dva bronzy a jedno stříbro ve dvouhře a dvě zlata ve čtyřhře. Nezbývá než popřát, aby se dál prezentoval svojí pohlednou hrou.