Neustále jsou tabulky zkreslovány neodehranými zápasy a paradoxně je to nejvíce v nejvyšší okresní soutěži. V některých případech chybí výsledky zápasů i dva měsíce zpět.

OKRESNÍ PŘEBOR I

Slávia Prachatice – Mostové jeřáby Prachatice 7:11. K. Stolz 3, J. Brak, L. Schrenk a M. Mezera 1, debl – V. Klíma 4, P. Klíma a M. Batysta 3, debl.

Tatran Volary – Šumavan Vimperk B 8:10. O. Fabián, J. Steinbach a P. Vairich 2, K. Hrdonka 1, debl – J. Fuchs 4, V. Skýpala a I. Icha 2, J. Hyka 1, debl.

Löffler Čkyně – Šumavan Vimperk B 8:10. P. Jirotka 3, J. Pěsta 2, O. Bielek a V. Sváta 1, debl – J. Fuchs 4, I. Icha 3, V. Skýpala a J. Hyka 1, debl.

Mostové jeřáby Prachatice – Šumavan Vimperk B 13:5. V. Hesoun 4, V. Klíma a M. Batysta 3, P. Klíma 1, debly – J. Hyka 3, I. Icha a J. Fuchs 1.

1. H.B. mostové jeřáby PT 18 13 2 3 0 194:130 46

2. TJ Sokol Lhenice B 14 12 1 1 0 148:104 39

3. TJ Netolice A 14 8 2 4 0 145:107 32

4. Ederstav Prachatice 12 7 3 2 0 123:93 ⋌29

5. TJ Šumavan Vimperk B 15 5 3 7 0 120:150 28

6. TJ Slávia Prachatice A 14 5 0 9 0 114:138 24

7. TTC Zálezly 15 3 2 10 0 118:152 23

8. Seaquist Löffler Čkyně 12 4 1 7 0 104:112 21

9. TJ Sokol Lhenice C 13 2 3 8 0 105:129 20

10. KST Tatran Volary 13 1 3 9 0 89:145 ⋌18

OKRESNÍ PŘEBOR II

Netolice B – Rohanov 7:11. T. Havel 3, F. Penc a J. Jerhot 1, debly – P. Šťastný 4, J. Rychtář 3, M. Rychtář a J. Rejšek 2.

Křišťál Lenora – Libín Prachatice D 11:7. P. Filuš a I. Blaško 3, P. Vostřez 2, M. Hlouška 1 debly – P Hodina 4, J. Čejka 2, P. Gruber.

1. ST Křišťál Lenora 13 12 1 0 0 164:70 ⋌38

2. TJ Slávia Prachatice B 14 10 0 4 0 168:84 ⋌34

3. SK ARBORE Volary A 12 7 3 2 0 120:96 ⋌29

4. TTC Libín Prachatice D 11 8 1 2 0 122:76 ⋌28

5. SK Rohanov 13 5 0 8 0 100:134 23

6. TJ Šumavan Vimperk C 12 4 2 6 0 109:107 22

7. TJ Sokol Lhenice D 12 4 1 7 0 104:112 21

8. TJ Netolice B 13 2 0 11 0 71:163 ⋌17

9. TJ ST Horní Vltavice 12 0 0 12 0 50:166 ⋌12

OKRESNÍ PŘEBOR III

Arbore Volary B – SPV Strunkovice nad Blanicí B 7:11. V. Čutka a J. Friedecký 3, M. Tržil 1 – V. Novák 4, J. Weber a V. Trávníček 2, J. Holub 1, debly.

Libín Prachatice E – Sokol Lhenice E 2:16. Š. Pánek a D. Mikoláš 1 – J. Březinová, J. Novotná a K. Fišerová 4, T. Novotná 2, debly.

Sokol Zdíkov – SPV Strunkovice B 16:2. V. Vít, K. Černý a K. Nový 4, F. Kraml 2, T. Vlček 1, debl – V. Novák 1, debl.

1. SPV Strunkovice n. Bl. A 12 11 1 0 0 177:39 ⋌35

2. TJ Sokol Zdíkov 14 9 2 3 0 139:113 34

3. TJ Slávia Prachatice C 13 9 1 3 0 154:80 ⋌32

4. TJ Sokol Lhenice E 13 9 1 3 0 160:74 ⋌32

5. SK Ktiš 11 6 0 5 0 95:101 ⋌23

6. SK ARBORE Volary B 12 5 1 6 0 111:105 23

7. SPV Strunkovice n. Bl. B 14 4 0 10 0 112:140 22

8. TTC Libín Prachatice E 13 1 0 12 0 33:201 ⋌15

9. TJ Netolice C 12 0 0 12 0 43:171 ⋌12