OKRESNÍ PŘEBOR I

Slávia PT – Ederstav PT 7:11. Marek a Schrenk 2/2, Brak a Horčica 1/3, debly 1/1 – J. Vostřez 4/0, Medek a Urban 1/3, Valenta 0/4, debly 1/1. Slávia PT – Lhenice 5:13. Brak 2/2, Marek 1/2, Mrkvička 1/3, Tkáč 0/4, debly 0/2, skreče 1/0 – Györi 4/0, A. Sivera 3/0, Houška 3/1, R. Sivera 1/3, debly 2/0, skreče 0/1. Netolice – Mostové jeřáby PT 11:7. Nohava 3/0, Krbeček a Pižl 1/2, Martan 0/3, debly 1/0, skreče 5/0 – Kocourek a P. Klíma 3/1, Hesoun 1/3, debly 0/1, skreče 0/5. Vimperk B – Ederstav PT 8:10. Bandík 2/1, Icha a Fuchs 2/2, Kunc 0/4, debly 1/1, skreče 1/0 – J. Vostřez 4/0, Medek 3/1, Urban 1/2, Valenta 1/3, debly 1/1, skreče 0/1. Tatran Volary – Svatá Maří 4:14. Havel 1/1, Hrdonka 1/2, Steinbach 1/3, Fabián 0/4, debly 0/2, skreče 1/2 – Fleišman 4/0, Schoř, Bielek a Macorlík 2/1, debly 2/0, skreče 2/1. Mostové jeřáby PT – Slávia PT 16:2. Klíma P. st. a Kocourek 4/0, Jírovec 3/0, V. Klíma 2/0, P. Klíma ml. 1/1, debly 2/0 – Houška 1/3, Tkáč, Stolz a Horčica 0/4, debly 0/2.

1. Sokol Lhenice 9 0 0 115:47 27
2. Mostové jeřáby PT 8 0 2 116:64 26
3. Svatá Maří 6 1 3 99:81 23
4. Netolice 5 1 3 88:74 20
5. Ederstav Prachatice 5 1 3 84:78 20
6. KST Tatran Volary 3 0 6 63:99 15
7. Slávia Prachatice 2 1 7 71:109 15
8. Šumavan Vimperk B 1 0 7 54:90 10
9. ARBORE Volary 0 0 8 48:96 8

OKRESNÍ PŘEBOR II

TTC Zálezly – Slávia PT B 9:9. Jar. Trojan 4/0, Silovský 3/0, Jiří Trojan 1/3, Provod 0/4, debly 1/1 – Mrkvička 3/1, Mezera a Schrenk 2/2, Horčica 1/3, debly 1/1. Libín PT D – Lenora 13:5. Kulhánek 4/0, Čejka 3/1, P. Gruber a Kudrle 2/2, debly 2/0 –Filuš 3/1, Hlouška a Kovář 1/3, Jegyinák 0/4, debly 0/2. Vimperk C – Löffler Čkyně 8:10. Kunc a Skýpala 3/1, Holub 1/3, Křivánek 0/4, debly 1/1 – Liška a Jirotka 3/1, Sváta 2/2, Pěsta 1/3, debly 1/1. Sokol Lhenice B – Sokol Lhenice C 2:16. Hůrský a Fišerová 1/3, Kanaloš a Vondrák 0/2, Halabrín st. 0/4, debly 0/2 – V. Špán a R. Sivera 4/0, Pixa a A. Sivera 3/1, debly 2/0.

1. Sokol Lhenice B 10 0 0 136:44 30
2. Löffler Čkyně 6 1 2 94:68 22
3. TTC Zálezly 5 3 1 90:72 22
4. Libín Prachatice D 5 0 4 91:71 19
5. Slávia Prachatice B 5 1 2 79:65 19
6. Šumavan Vimperk C 4 0 5 84:78 17
7. Sokol Lhenice C 3 0 7 80:100 16
8. Křišťál Lenora 3 1 4 68:76 15
9. SK Rohanov 1 0 8 51:111 11
10. Netolice B 0 0 9 37:125 9

OKRESNÍ PŘEBOR III

Lhenice D – TTC Libín PT E 14:4. A. Sivera a R. Sivera 4/0, Halabrín ml. 3/1, Traxler 2/2, debly 1/1 – L. Kraus, P. Gruber a Kudrle 1/3, J. Gruber st. 0/4. Slávia PT C – Ktiš A 18:0. Horčica, Kozel, Pešek a Stolz 3/0, debly 1/0, skreče 5/0 – Kováč, A. Dubravcová a E. Dubravcová 0/4, debly 0/1, skreče 0/5. Arbore Volary B – Slávia PT C 6:12. Kutlák 1/2, Čutka, Štolka a Tržil 0/3, debly 0/1, skreče 5/0 – Horčica a Pešek 4/0, Stolz 3/1, debly 1/0, skreče 0/5.

1. Slávia Prachatice C 11 0 0 173:25 33
2. Sokol Lhenice D 8 1 1 123:57 27
3. Libín Prachatice E 7 0 3 114:66 24
4. Martyna Malovice B 6 0 3 94:68 21
5. SPV Strunkovice 4 2 3 82:80 19
6. SK Ktiš B 3 1 5 58:104 16
7. ARBORE Volary B 1 1 8 69:111 13
8. SK Ktiš A 0 2 6 41:121 11
9. Slávia Prachatice D 1 1 6 35:109 11
10. ST Horní Vltavice 1 0 6 39:87 9