REGIONÁLNÍ PŘEBOR I

3. kolo: Netolice – Sokol Lhenice C 6:12. P. Nohava a M. Krbeček 2, M. Pižl 1, debl – M. Fišer 4, R. Sivera st. 3, I. Kanaloš 2, V. Hůrský a L. Vondrák 1, debl.

Sokol Lhenice B – Šumavan Vimperk B 5:13. F. Traxler 3, E. Dubravcová a V. Špán 1 – Z. Kortus 4, I. Icha a J. Fuchs 3, J. Hyka 1, debly.

Ederstav Prachatice – Löffler Čkyně nehlášeno.

Libín Prachatice D – Křišťál Lenora 7:11. P. Gruber a J. Čejka 2, J. Kačer a M. Kudrle 1, debl – I. Blaško 4, M. Hlouška 3, P. Filuš 2, V. Kovář 1, debl.

1. Sokol Lhenice C 3 0 0 36:18 9

2. Slávia Prachatice 3 0 0 31:23 9

3. Šumavan Vimperk B 1 1 0 34:20 8

4. Netolice 2 0 1 34:20 7

5. Ederstav Prachatice 2 0 0 22:14 6

6. Křišťál Lenora 2 0 2 27:27 5

7. Libín Prachatice D 0 0 3 20:34 3

8. TTC Zálezly 0 0 3 19:35 3

9. Löffler Čkyně 0 1 1 11:25 3

10. Sokol Lhenice B 0 0 3 18:36 3

REGIONÁLNÍ PŘEBOR II

Dohrávky: Tatran Volary – SPV Strunkovice 13:5. Body nehlášeny.

SK Rohanov – Šumavan Vimperk C 4:14. P. Šťastný 2, M. Rychtář 1, debl – V. Skýpala a T. Ryska 4, L. Křivánek 3, J. Kunc 2, debl.

Netolice B – Tatran Volary 2:16. P. Martan 1, 1x skreč – P. Vairich a J. Steinbach 4, K. Hrdonka a O. Fabián 3, debly.

Předehrávky: Slávia Prachatice B – SK Rohanov 15:3. J. Kozel a M. Mezera 4, J. Mrkvička 3, L. Schrenk 2, debly – P. Šťastný 2, J. Rejšek 1.

Šumavan Vimperk C – Sokol Zdíkov 11:7. M. Holub 4, J. Havlíček, J. Sedlák a F.Schwamberger 2, debl – K. Nový 3, K. Černý 2, O. Kraml 1, debl.

1. Šumavan Vimperk C 3 0 0 38:16 9

2. Slávia Prachatice B 2 0 1 37:17 7

3. Tatran Volary 2 0 0 29:7 6

4. Arbore Volary 2 0 0 25:11 6

5. Libín Prachatice E 2 0 0 23:13 6

6. Netolice B 1 0 1 12:24 4

7. Sokol Zdíkov 0 0 3 20:34 3

8. SK Rohanov 0 0 3 13:41 3

9. SPV Strunkovice n. Bl. 0 0 2 11:25 2

10. Sokol Lhenice D 0 0 2 8:28 2

REGIONÁLNÍ PŘEBOR III

Dohrávky: Libín Prachatice F – Netolice C nehlášeno (mělo být sehráno do 12. října).

Tatran Volary B – SPV Strunkovice B nehlášeno 5:13. Body hráčů do uzávěrky vydání nehlášeny.

3. kolo: Křišťál Lenora B – Sokol Zdíkov B 15:3. L. Bandík, M. Hlouška a P. Jegyinák 4, Z. Talafous 1, debly – V. Beneš, V. Míčka a T. Vlček.

SPV Strunkovice B – Libín Prachatice F 12:6. M. Diviš II. 3, V. Trávníček 2, J. Weber a J. Komrska 1, 5x skreč – M. Horčica 3, P. Tomek 2, debl.

Slávia Prachatice C – Netolice C 17:1. V. Houška, V. Carvan a l. Lang 3, P. Břicháček 2, debl – 5x skreč – L. Havel.

1. Slávia Prachatice C 3 0 0 48:6 9

2. SPV Strunkovice n. Bl. B 2 0 1 30:24 7

3. Křišťál Lenora B 2 0 0 28:8 6

4. Tatran Volary B 1 0 1 23:13 4

5. Sokol Zdíkov B 1 0 1 21:15 4

6. Arbore Volary B 1 0 1 19:17 4

7. Libín Prachatice C 0 0 2 10:26 2

8. Netolice C 0 0 2 1:35 1

9. Horní Vltavice 0 0 2 0:36 0

Horní Vltavice – Arbore Volary B nehlášeno.

Horní Vltavice má na kontě již dvě, céčko Netolic pak jednu kontumační porážku.