OKRESNÍ PŘEBOR I

Slávia Prachatice B – Sokol Lhenice B 10:8. Mrkvička 4/0, Stolz 3/1, Kozel 2/2, Pešek 1/3, debly 0/2 – V. Špán 3/1, M. Špán 2/2, Petrovka 1/3, I. Fišerová 0/4, debly 2/0.
Tatran Volary – Slávia Prachatice A 10:8. Vairich 3/1, Hrdonka, Fabián a Steinbach 2/1, debly 1/1, skreče 0/2 – Brak a Horčica 2/1, Tkáč 0/3, Houška 0/4, debly 1/1, skreče 3/0.
Svatá Maří – Tatran Volary 11:7. Schoř a Fleišman 4/0, Macorlík 2/2, Jungwirth a Urbánek 0/2, debly 1/1 – Hrdonka a Vairich 2/2, Fabián a Steinbach 1/3, debly 1/1.
Svatá Maří – Ederstav Prachatice 11:7. Schoř 4/0, Fleišman a Macorlík 3/1, Jungwirth a Urbánek 0/2, debly 1/1 – J. Vostřez 3/1, Medek, Valenta a Urban 1/3, debly 1/1.
H.B. mostové jeřáby Prachatice – Lhenice B 13:5. Kocourek 4/0, Jírovec 3/0, P. Klíma st. 3/1, V. Klíma 1/3, debly 2/0, skreče 0/1 – Traxler 2/2, Halabrín st. a V. Špán 1/3, M. Špán 0/4, debly 0/2, skreče 1/0.
Netolice – Vimperk B 10:8. Pižl 3/0, Krbeček 3/1, Nohava a Martan 1/3, debly 2/0, skreče 0/1 – Icha 3/1, Fuchs 2/1, Kunc a Hyka 1/3, debly 0/2, skreče 1/0.

1. Mostové jeřáby PT 14 1 1 211:77 45
2. Netolice 14 0 3 186:120 45
3. Svatá Maří 13 2 1 184:104 44
4. Ederstav Prachatice 6 3 8 132:174 32
5. Šumavan Vimperk B 7 0 9 139:149 30
6. KST Tatran Volary 5 3 9 132:174 30
7. Sokol Lhenice B 5 3 8 143:145 29
8. Slávia Prachatice 6 0 10 126:162 28
9. TTC Zálezly 3 0 11 97:155 20
10. Slávia Prachatice B 1 0 14 90:180 17

OKRESNÍ PŘEBOR II

Lenora – Lhenice C 9:9. Hlouška a P. Vostřez 3/1, Filuš a Kovář 1/3, debly 1/1 – Hůrský 3/1, I. Fišerová a Halabrín st. 2/2, Vondrák 1/1, Kanaloš 0/2, debly 1/1.
Libín Prachatice D – Löffler Čkyně 8:10. Hodina 3/1, Čejka a Kudrle 2/2, P. Gruber 0/4, debly 1/1 – Kavlík a Jirotka 3/1, Sváta 2/2, Pěsta 1/0, Liška 0/3, debly 1/1.
Lhenice C – Rohanov 14:4. I. Fišerová 4/0, Hůrský a Halabrín st. 3/1, Kanaloš a Petrovka 1/1, debly 2/0 – Šťastný 2/2, M. Rychtář a Rejšek 1/3, Hůle 0/4, debly 0/2.
Lenora – Arbore Volary 9:9. Vostřez 3/1, Hlouška a Filuš 2/2, Jegyinák 1/3, debly 1/1 – Zajac 4/0, Lorenčík 3/1, Hettner 1/3, Štolka 0/4, debly 1/1.

1. Löffler Čkyně 12 1 2 169:101 40
2. Sokol Lhenice C 11 2 2 168:102 39
3. Křišťál Lenora 9 2 4 151:109 35
4. Libín Prachatice D 8 2 6 153:135 34
5. ARBORE Volary 7 5 3 139:131 34
6. SK Rohanov 4 1 11 118:170 25
7. Šumavan Vimperk C 4 1 9 120:132 23
8. Sokol Lhenice D 3 2 10 107:163 23
9. SPV Strunkovice 1 0 12 71:163 15

OKRESNÍ PŘEBOR III

Horní Vltavice – Slávia Prachatice C 12:6. Š. Sekan 4/0, Z. Sekan 3/1, Kříž 2/2, V. Sekan 1/3, debly 2/0 – Houška, Lang a Carvan 2/2, Kadlec 0/4, debly 0/2. Ktiš – Arbore Volary B 13:5. J. Mikula 4/0, P. Mikula 3/1, Kovařík a Litvanová 2/2, debly 2/0 – Kutlák 3/1, Svintek 2/2, Friedecký a Tržil 0/4, debly 0/2. Horní Vltavice – Libín Prachatice E 8:10. Š. Sekan 3/1, Z. Sekan a Kříž 2/2, V. Sekan 0/4, debly 1/1 – Hodina 4/0, Prihara 3/1, Kraus a Tesárek 1/3, debly 1/1. Slávia Prachatice C – Lhenice E 9:9. Houška 3/1, Carvan a Lang 2/2, Kadlec 1/3, debly 1/1 – Hůrský 4/0, R. Sivera st. 3/1, Březinová 1/3, K. Fišerová 0/4, debly 1/1. Martyna Malovice B – Netolice B 7:11. T. Plojhar 3/1, Pasák a Novák 2/2, Hanzlík 0/4, debly 0/2 – T. Havel 3/1, Jerhot 2/1, L. Havel 2/2, Penc 1/0, A. Krbeček 1/3, debly 2/0.

1. Libín Prachatice E 12 0 2 168:84 38
2. Slávia Prachatice C 11 1 2 161:91 37
3. ST Horní Vltavice 6 3 4 132:120 29
4. Netolice B 8 0 5 117:117 29
5. SPV Strunkovice B 5 1 8 104:148 25
6. SK Ktiš 3 3 8 119:133 23
7. ARBORE Volary B 4 1 9 105:147 23
8. Sokol Lhenice E 3 3 7 109:125 22
9. Martyna Malovice B 3 2 9 101:151 21