Výsledky:

25 m volný způsob žačky MŠ - 2013 a mladší

1 BERANOVÁ Markéta Anna 01:30,6

25 m znak žáci 2. třída

1 PŘEROST Lukáš 00:27,6
2 HOLATA Adam 00:30,6
3 KALISTA Václav 00:33,3

25 m volný způsob žačky MŠ - 2012 a starší

1 VLČKOVÁ Kristýna 00:33,5
2 EICHLEROVÁ Adéla 00:49,3
3 VACHTOVÁ Johana 01:00,4

50 m volný způsob žačky 3. třída

1 KOUŘILOVÁ Barbora 00:55,4
2 BEDNAŘÍKOVÁ Hana 01:08,9
3 PÍCHOVÁ Sofie 01:15,0
4 ŠTOLKOVÁ Klára 01:16,0

25 m znak žačky MŠ - 2012 a starší

1 COUFOVÁ Eliška 00:47,5

50 m prsa žačky 3. třída

1 KAHOUNOVÁ Kateřina 00:58,2
2 POLICKÁ Petra 00:59,8
3 JELÍNKOVÁ Ester 01:02,0
4 VACHTOVÁ Emma 01:22,1

25 m volný způsob žáci MŠ - 2012 a starší

1 KOLÁŘ Jakub 01:00,8

50 m volný způsob žáci 3. třída

1 VALENTA Kryštof 00:49,6
2-3 VYMYSLICKÝ Miroslav 01:03,0
2-3 PIXA Matyáš 01:03,0
4 COUF Jakub 01:18,0

25 m znak žáci MŠ - 2012 a starší

1 ZMRHAL Filip 01:02,0

50 m prsa žáci 3. třída

1 DOSTÁL Martin 01:02,8
2 FÁBERA Jan 01:03,0
3 ŠVOJGR Matěj 01:07,9

25 m znak žačky 1. třída

1 ZEMKOVÁ Bára 00:56,2

100 m volný způsob žačky 4. třída

1 VÁŇOVÁ Julie 01:54,5
2 VRZÁKOVÁ Natali 02:06,0
3 PAULEOVÁ Tereza 02:21,0

25 m volný způsob žáci 1. třída

1 LUDAČKA Filip 00:40,3
2 KRUMP Tomáš 00:41,6
3 PILEČEK Josef 00:49,3

100 m volný způsob žáci 4. třída

1 KALISTA Milan 01:43,0
2 ZEMEK Tomáš 02:22,0
3 ŽEMLIČKA Martin 02:56,0
4 ZEMEK Petr 03:43,0

25 m znak žáci 1. třída

1 KUBEŠ Jan 00:42,1
2 ŽEMLIČKA Ondřej 00:48,6

100 m volný způsob žačky 5. třída a st.

1 DEJMKOVÁ Emma Valerie 01:32,0
2 VLČKOVÁ Tereza 01:36,2
3 NEUBERGEROVÁ Michaela 02:52,4

25 m volný způsob žačky 2. třída

1 BENEŠOVÁ Eliška 00:30,5
2 ŠVANCAROVÁ Michaela 00:30,7
3 MÁDLOVÁ Barbora 00:38,9
4 PAVLÍČKOVÁ Renata 00:43,0

100 m prsa žačky 5. třída a st.

1 KOLAFOVÁ Lucie 02:00,0
2 KAIMLOVÁ Kateřina 02:01,0
3 POLICKÁ Zuzana 02:13,0

25 m znak žačky 2. třída

1 KŮSOVÁ Magdalena 00:38,0

100 m volný způsob žáci 5. třída a st.

1 KAIML Štěpán 01:36,7
2 KAHOUN Václav 01:42,7
3 PÍCHA Jakub 01:47,4
4 VACHTA Ondřej 02:03,0
5 VACHTA Martin 02:50,5

25 m volný způsob žáci 2. třída

1 ZÍKA Martin 00:27,2
2 VRHEL Štěpán 00:33,6
3 NOVOTNÝ Michal 00:34,9

100 m znak žáci 5. třída a st.

1 HOLATA Jiří 01:59,0
2 NEUBERGER David 02:41,0
3 TAŽEJ Milan 03:28,0