Sice v ořezané sestavě, ale i tak turnaj Elévů Rafani vyhráli a postupují tak dál už do třetího výkonnostního koše. Jak byl jednoznačný první turnaj, kde své soupeře vysoko přehráli, tak dosti dramaticky vypadaly zápasy turnaje druhého. Nejdříve ztratili body v zápase s Pískem, když inkasovali remízový gól v posledních vteřinách, poté ale s FA Slavia naopak zápas otočili a vítězný gól padl opět chvíli před konečným hvizdem. Třetí zápas s domácí Kaplicí už v pohodě kontrolovali a i když soupeř držel do poloviny zápasu čisté konto, nemohl tlaku Rafanů odolat.

"Skvělou premiéru v lize měl Ríša Ferenčík, když dal tři góly, dále perfektní Vojta Kříž a Tom Vojtěšek. Kapitán Mates Mrázek vše dirigoval z obrany a téměř všechny střely bezpečně kryl gólman Ondra Klepal, posila z řad fotbalistů ze Sedlece. Na příštím turnaji se kluci potkají s herně kvalitnější týmy než dnes. My ale věříme, že se Rafani neztratí a že naváží na úspěchy našich Elévů v minulých letech," doplnil trenér Josef Zíka.

Výsledky: TJ Netolice Rafani - FBC Písek Tygři 1:1, TJ Netolice Rafani - FA VSK Slavia ČB 4:3, TJ Netolice Rafani - FBC Spartak Kaplice 3:0.