OP I:

Slávia A – Svatá Maří 5:13
Brak 3, Houška a Horčica 1, Mezera 0 – Schoř 4, Fleišman a Macorlík 3, Jungwirth 1, debly.

Svatá Maří – Netolice 12:6
Fleišman a Schoř 4, Macorlík 2, Urbánek 1, Jungwirth 0, debl – Nohava a Krbeček 2, Martan 1, L. Havel 0, debl.

Vimperk B – Slávia PT B 11:7
Icha a Kunc 4, Hyka 2, Fuchs 0, debl – Mrkvička a Schrenk 2, Kozel a Stolz 1, debl.

Mostové jeřáby PT – Zálezly 15:3
Kocourek a V. Klíma 4, P. Klíma 3, P. Klíma ml. 2, debly – Jar. Trojan 2, Silovský 1, Jiří Trojan a Provod 0.

1. Mostové jeřáby PT 11 1 1 168:66 36
2. Netolice 11 0 3 152:100 36
3. Svatá Maří 10 2 1 151:83 35
4. Ederstav Prachatice 5 3 5 107:127 26
5. Slávia Prachatice 6 0 7 105:129 25
6. Šumavan Vimperk B 6 0 6 106:110 24
7. Sokol Lhenice B 4 2 6 108:108 22
8. KST Tatran Volary 3 2 6 85:113 19
9. TTC Zálezly 2 0 10 78:138 16
10. Slávia Prachatice B 0 0 13 74:160 13

OP II:

Rohanov – Libín Prachatice D 8:10
Šťastný 4, M. Rychtář 2, Rejšek a J. Rychtář 1 – Čejka a P. Gruber 3, Kudrle 2, Kraus 0, debly.

Arbore Volary – Sokol Lhenice D 9:9
Zajac 3, Lorenčík a Štolka 2, Svintek 1, debl – Halabrín ml. a Traxler 3 A. Dubravcová 1, E. Dubravcová 0, debl, skreč.

Sokol Lhenice C – Libín Prachatice D 12:6
Halabrín st. a Fišerová 3, Hůrský a Kanaloš 2, debl – Čejka 3, Kudrle 2, Kraus, J. Gruber a P. Gruber 0, debl.

SPV Strunkovice – Křišťál Lenora 6:12
Novák 2, Jiráň, Krakovič a Novotný 1, debl – Hlouška 4, Kovář a Filuš 3 Jegyinák 0, debl, skreč.

1. Löffler Čkyně 10 0 2 139:77 32
2. Křišťál Lenora 8 0 4 129:87 28
3. Sokol Lhenice C 8 1 2 117:81 28
4. ARBORE Volary 6 3 2 108:90 26
5. Libín Prachatice D 6 2 4 116:100 26
6. Šumavan Vimperk C 4 1 8 114:120 22
7. Sokol Lhenice D 3 2 8 94:140 21
8. SK Rohanov 3 1 9 99:135 20
9. SPV Strunkovice 1 0 10 56:142 13

OP III:

Sokol Lhenice E – Ktiš 9:9
R. Sivera st. 4, Březinová 3, J. Novotná 1, K. Fišerová 0, debl – Hůrský 3, P. Mikula a J. Mikula 2, Litvanová 1, debl.

Libín Prachatice E – Ktiš 11:7
Hodina 4, Prihara a J. Gruber 2, Kraus 1, debly – J. Mikula 3, Kovařík 2, Litvanová a P. Mikula 1.

Horní Vltavice – Ktiš 12:6
Š. Sekan, Z. Sekan a Kříž 3, V. Sekan 1, debl, skreč – J. Mikula 4, P. Mikula 1, Hůrský a Litvanová 0, debl.

Horní Vltavice – Arbore Volary B 14:4
Z. Sekan 4, Š. Sekan a Kříž 3, V. Sekan 2, debly – Štolka 3, Tržil 1, Špeta a Friedecký 0.

1. Libín Prachatice E 11 0 0 142:58 33
2. Slávia Prachatice C 10 0 1 136:62 31
3. ST Horní Vltavice 5 3 3 104:94 24
4. Netolice B 6 0 5 96:102 23
5. Sokol Lhenice E 3 2 7 100:116 20
6. Martyna Malovice B 3 2 6 90:108 19
7. SPV Strunkovice B 3 1 8 84:132 19
8. ARBORE Volary B 3 1 7 74:124 18
9. SK Ktiš 1 3 8 92:124 17