REGIONÁLNÍ PŘEBOR I

4. kolo:

Šumavan Vimperk B – Arbore Volary 17:1. L. Křivánek, F. Schwamberger, P. Šťastný a V. Skýpala 4, debl – debl.
Tatran Volary – Netolice 10:8. P. Vairich 4, M. Sedlák 2, O. Fabián a J. Steinbach 1, debly – P. Nohava a M. Krbeček 3, M. Pižl 2.
Libín Prachatice D – Sokol Lhenice C 12:6. V. Hesoun a J. Čejka 4, J. Kačer 2, J. Medek 1, debl – D. Bečvář a J. Dejmek 2, I. Kanaloš 1, debl.
Slávia Prachatice Sokol Zdíkov 7:11. J. Kozel 4, P. Chochol 2, J. Houška 1 – Z. Martan a F. Kraml 3, O. Kraml 2, F. Žlábek 1, debly.
Slávia Prachatice B – Aptar Čkyně / Zálezly 1:17. J. Brak 1 – P. Jirotka, R. Martínek, M. Kavlík 3, Jar. Trojan 2, debl, 5x skreč.

Předehrávky 5. kola:

Libín Prachatice D – Slávia Prachatice 12:6. V. Hesoun 4, J. Čejka 3, J. Kačer 2, M. Sova 1, debly – J. Mrkvička a J. Kozel 2, P. Chochol a L. Schrenk 1.
Křišťál Lenora – Šumavan Vimperk B 0:18. M. Holub, J. Sedlák, V. Skýpala a L. Křivánek 4, debly.

1. Libín Prachatice D         5 0 0 69:21 15
2. Sokol Zdíkov                4 0 0 57:15 12
3. Netolice                       3 0 1 41:31 10
4. Aptar Čkyně / Zálezly   3 0 0 42:12 9
5. Šumavan Vimperk B     2 0 3 53:37 9
6. Slávia Prachatice          1 1 2 33:39 7
7. Tatran Volary                1 0 3 22:50 6
8. Sokol Lhenice C            0 1 2 18:36 4
9. Arbore Volary                0 1 2 17:37 4
10. Křišťál Lenora              0 1 2 15:39 4
11. Slávia Prachatice B       0 0 4 11:61 4

REGIONÁLNÍ PŘEBOR II

4. kolo:

Arbore Volary C – ST Vitějovice nehlášeno.
Sokol Zdíkov B – SPV Strunkovice 15:3. F. Kraml a A. Lutovský 4, F. Žlábek 3, V. Míčka 2, debly – M. Diviš II 2, J. Jiráň 1.
Slávia Prachatice C – Tatran Volary B 12:6. V. Carvan 4, L. Lang a P. Břicháček 3, V. Šulec 1 debl – V. Kubát 3, P. Prokeš a J. Capůrka 1, debl.
Sokol Zdíkov C – Arbore Volary B 4:14. V. Voldřich 2 debly – J. Friedecký a F. Kutlák 4, M. Tržil a V. Čutka 3.
Sokol Lhenice D – Libín Prachatice E odloženo.

1. Sokol Zdíkov B                 4 0 0 62:10
2. Slávia Prachatice C           3 0 0 37:17 9
3. Sokol Lhenice D                3 0 0 34:20 9
4. Aptar Čkyně / Zálezly B     2 1 0 33:21 8
5. SPV Strunkovice               1 1 2 27:45 7
6. Arbore Volary C                2 0 1 28:26 7
7. Arbore Volary B                1 0 3 27:45 6
8. Libín Prachatice E             1 0 1 21:15 4
9. Tatran Volary B                 0 0 4 26:46 4
10. ST Vitějovice                  0 0 3 17:37 3
11. Sokol Zdíkov C                0 0 3 12:42 3