OKRESNÍ PŘEBOR I

10. kolo:

Libín Prachatice D – Arbore Volary 13:5. J. Kačer a J. Čejka 3, M. Kudrle 2, debly, 3x skreč – J. Štolka 2, F. Kutlák, F. Lorenčík a V. Zajac 1.
Šumava Vimperk B – Křišťál Lenora 17:1. V. Rejšek, J. Fuchs, Z. Kortus a I. Icha 4, debl – debl.
Sokol Zdíkov – Netolice 8:10. K. Nový 3, Z. Martan 2, O. Kraml, K. Černý a F. Kraml 1 – P. Nohava 4, M. Krbeček 3, T. Havel 1, debly.
Sokol Lhenice – Slávia Prachatice odloženo.

Předehrávka 11. kola:

Slávia Prachatice – Sokol Zdíkov 6:12. J. Kozel 2, J. Houška, A. Pešek a L. Schrenk 1, debl – K. Nový a K. Černý 4, O. Kraml 3, debl.

1. Sokol Lhenice C            8 8 0 0 111:33 24
2. Šumavan Vimperk B      9 7 0 2 116:46 23
3. Sokol Zdíkov                10 6 1 3 99:81 23
4. Aptar Čkyně / Zálezly    8 6 0 2 95:49 20
5. Libín Prachatice D          9 5 0 4 81:81 19
6. TJ Netolice                    9 3 1 5 65:97 16
7. Arbore Volary                9 2 2 5 56:106 15
8. Slávia Prachatice           9 1 0 8 54:108 11
9. Křišťál Lenora                9 0 0 9 43:119 9

OKRESNÍ PŘEBOR II

4. kolo:

Šumavan Vimperk C – SPV Strunkovice 12:6. V. Skýpala 4, F. Schwamberger 3, P. Šťastný 2, M. Holub 1, debly – J. Jiráň 3, M. Šnejdar 2, I. Novotný 1.

8. kolo:

Aptar Čkyně / Zálezly – Libín Prachatice E 12:6. J. Liška 4, V. Sváta a V. Silovský 3, L. Provod 1, debl – M. Kudrle 2, J. Gruber, M. Sova a M. Sova ml. 1,debl.
Tatran Volary – SPV Strunkovice nad Blanicí 16:2. O. Fabián a Martin Sedlák 4, J. Steinbach a V. Kovář 3, debly – I. Novotný 2.
Slávia Prachatice B – Sokol Zdíkov B 9:9. J. Tkáč a A. Pešek 3, J. Brak a M. Mezera 1, debl – F. Žlábek a P. Mühlhauser 3, Z. Martan a V. Mička 1, debl.

1. Tatran Volary                    7 5 1 1 72:54 18
2. Sokol Zdíkov B                  7 4 2 1 79:47 17
3. Šumavan Vimperk C          6 5 0 1 70:38 16
4. Slávia Prachatice B            7 2 4 1 68:58 15
5. Aptar Čkyně / Zálezly B     7 3 1 3 55:71 14
6. SPV Strunkovice                7 1 0 6 44:82 9
7. Libín Prachatice E              7 0 0 7 44:82 7

OKRESNÍ PŘEBOR III

4. kolo

Tatran Volary B – Slávia Prachatice C 5:12. J. Capůrka 1, 4x skreč – L. Lang a V. Carvan 3, P. Břicháček 2, 4x skreč.

5. kolo:

Sokol Zdíkov C – Arbore Volary B 8:10. A. Lutovský 3, J. Vozandych 2, T.Nový a V. Vondráček 1, debl – F. Hettner 4, V. Špeta 3, V. Čutka 2, debl.
Slávia Prachatice C – Arbore Volary C odloženo.
Tatran Volary B – ST Vitějovice odloženo.

Předehrávka 6. kola:

Arbore Volary C – Arbore Volary B 7:11. J. Svintek a V. Svintek 3, O. Fučík 1 – V. Špeta 4, J. Friedecký a F. Hettner 2, M. Tržil 1, debly.

1. Slávia Prachatice C    4 3 1 0 49:22 11
2. Arbore Volary B         5 3 0 2 46:44 11
3. Sokol Zdíkov C          5 2 1 2 46:44 10
4. Tatran Volary B          4 2 0 2 32:39 8
5. ST Vitějovice             4 2 0 2 32:40 8
6. Arbore Volary C         4 0 0 4 28:44 4