OKRESNÍ PŘEBOR I

Dohrávky: Netolice – Lenora se hraje v pátek 1. dubna.
16. kolo: Libín Prachatice C – Ederstav Prachatice 12:6. M. Horčica 4, Z. Novák a J. Čejka 3, V. Wimberský 1, debl – Z. Vostřez 3, J. Vostřez a V. Hesoun 1, debl. Aptar Čkyně / Zálezly – Lhenice C 10:8. Jar. Trojan 3, P. Jirotka a M. Kavlík 2, V. Sváta 1, debly – D. Bečvář 4, T. Novotná 3, V. Špán 1. Vimperk B - Netolice 15:3. I. Icha 4, J. Fuchs, Z. Kortus a V. Rejšek 3, debly – M. Krbeček 2, M. Pižl 1.

Aktuální tabulka:
1. Sokol Lhenice B          14 1 0 1 215:73 44
2. Šum. Vimperk B          12 3 1 0 193:95 43
3. Libín PT C                   12 2 2 0 179:109 42
4. Čkyně / Zálezly            7 4 5 0 144:144 34
5. Ederstav PT                  3 8 5 0 147:141 30
6. TJ Netolice                   5 5 5 0 132:138 30
7. Křišťál Lenora               6 2 7 0 149:121 29
8. Arbore Volary               3 4 9 0 110:178 26
9. Sokol Lhenice C            1 1 14 0 96:192 19
10. Tatran Volary              1 0 15 0 57:231 18

OKRESNÍ PŘEBOR II

15. kolo: Netolice B – Vimperk C 3:15. L. Havel a F. Penc 1, debl – J. Sedlák a V. Skýpala 4, F. Schwamberger a L. Křivánek 3, debl.
Předehrávky 16. kola: Lenora B – Netolice B 16:2. V. Kovář, P. Jegyinák a J. Voráček 4, V. Kubát 2, debly – J. Jerhot a A. Krbeček 1. Libín Prachatice D – Slávia Prachatice C 9:9. J. Čejka a M. Kudrle 3, M. Sova 1, debly – J. Brak a J. Mrkvička 3, P. Břicháček 2, A. Pešek 1. Zdíkov – SPV Strunkovice 13:5. K. Nový 4, K. Černý 3, O. Kraml 2, P. Mühlhauser a F. Kraml 1, debly – J. Jiráň a I. Novotný 2, M. Šnejdar 1.

Aktuální tabulka:
1. Sokol Zdíkov        14 1 1 0 201:87 45
2. Slávia PT B           13 0 2 0 173:97 41
3. Šum. Vimperk C    11 2 2 0 175:95 39
4. Sokol Lhenice D    10 1 4 0 171:99 36
5. Libín PT D              8 1 7 0 158:130 33
6. Čkyně / Zálezly B   6 1 8 0 135:135 28
7. Slávia PT C            5 2 9 0 91:197 22
9. Křišťál Lenora B      3 0 13 0 92:196 22
10. Netolice B             1 0 15 0 63:225 18

OKRESNÍ PŘEBOR III

Dohrávky: Vimperk D – Libín Prachatice E odloženo na 3. dubna.
Předehrávka 14. kola: Tatran Volary B – Arbore Volary B 10:8. Michal Sedlák 3, P. Prokeš, L. Hýbner a P. Smažík 2, debl – V. Špeta 4, F. Kutlák 4, debl.

Aktuální tabulka:
1. Šum. Vimperk D     10 1 1 0 144:72 33
2. Sokol Zdíkov B       10 0 3 0 138:96 33
3. Arbore Volary B       8 0 6 0 1339:113 30
4. Slávia Prach. D        8 1 4 0 123:111 30
5. Sokol Zdíkov C        4 1 8 0 108:126 22
6. TTC Libín PT E         3 3 6 0 105:111 21
7. Strunkovice B          3 1 9 0 93:141 20
8. Tatran Volary B        2 1 11 0 86:166 19