OPI:

Zálezly – Ederstav 7:11
Jar. Trojan 3/1,Martínek 2/2, Provod 1/1, Silovský 1/3, Jiří Trojan 0/2, debly 0/2 – Vostřez 4/0, Valenta 3/1, Medek a Novák 1/3, debly 2/0.

Lhenice B – Netolice 8:10
Halabrín ml. 4/0, M. Špán 3/1, V. Špán 1/3, Halabrín ml. 0/1, Pixa 0/3, debly 0/2 – Nohava 3/1, Krbeček a Pižl 2/2, Martan 1/2, debly 2/0.

Slávia B – Volary 8:10
Schrenk 3/1, Mrkvička 2/2, Kozel 1/3, Stolz 0/4, debly 2/0 – Steinbach 4/0, Vairich 3/1, Fabián 2/2, Hrdonka 1/3, debly 0/2.

Mostové jeřáby – Slávia A 16:2
Jírovec, Kocourek a P. Klíma 3/0, P. Klíma 1/2, debly 1/0, skreče 5/0 – Houška a Mezera 1/3, Horčica 0/4, debl 0/1, skreče 0/5. 

Netolice – Zálezly 11:7
Pižl 4/0, Krbeček 3/1, Nohava 2/2, Marta 1/3, debly 1/1 – Jar. Trojan a Martínek 2/2, Jiří Trojan 1/1, Provod 1:3, Silovský 0/2, debly 1/1.

1. Mostové jeřáby PT 9 1 0 135:45 29
2. Netolice 9 0 2 120:78 29
3. Svatá Maří 7 2 1 115:65 26
4. Slávia Prachatice 6 0 5 97:101 23
5. Ederstav Prachatice 4 3 5 97:119 23
6. Sokol Lhenice B 4 2 5 100:98 21
7. Šumavan Vimperk B 5 0 5 88:92 20
8. KST Tatran Volary 3 2 6 85:113 19
9. TTC Zálezly 2 0 9 75:123 15
10. Slávia Prachatice B 0 0 11 60:138 11

OPII:

Vimperk C – Čkyně 8:10
Skýpala 3/1, Havlíček 2/2, Holub 1/1, Křivánek 1/3, Schwamberger 0/2, debly 1/1 – Jirotka a Sváta 3/1, Liška 2/2, Kavlík 1/3, debly 1/1.

Čkyně – Rohanov 15:3
Jirotka a Sváta 4/0, Kavlík 3/1, Liška 2/1, Pěsta 0/1, debly 2/0 – Šťastný 2/2, M. Rychtář 1/3, J. Rychtář a Fulín 0/2, Rejšek 0/4.

Libín D – Vimperk C 12:6
P. Gruber 4/0, Čejka 3/1, Kudrle a J. Gruber 2/2, debly 1/1 – Křivánek a Holub 2/2, Skýpala 1/3, debly 1/1.

Lenora – Lhenice D 7:11
Kovář 3/1, Vostřez 2/2, Filuš 1/3, Hlouška a Jegyinák 0/2, debly 1/1 – Halabrín ml. 4/0, Traxler 3/1, A. Dubravcová 2/2, E. Dubravcová 1/3, debly 1/1.

1. Löffler Čkyně 8 0 2 110:70 26
2. Sokol Lhenice C 7 1 1 99:63 24
3. ARBORE Volary 6 1 2 90:72 22
4. Křišťál Lenora 6 0 3 96:66 21
5. Libín Prachatice D 4 1 3 81:63 17
6. Sokol Lhenice D 3 1 6 73:107 17
7. Šumavan Vimperk C 3 0 7 90:90 16
8. SK Rohanov 2 0 8 68:112 14
9. SPV Strunkovice 1 0 8 49:113 11

OPIII:

SPV Strunkovice B – Slávia PT C 5:13
Novák a Trávníček 2/2, Mareš a Weber 0/4, debly 1/1 – Houška 4/0, Carvan a Stolz 3/1, Kadlec 2/2, debly 1/1.

Malovice B – Lhenice E 7:11
Pasák a T. Plojhar 3/1, Novák 1/3, Hanzlík 0/4, debly 0/2 – R. Sivera st. 4/0, Březinová a J. Novotná 2/2, K. Fišerová 1/3, debly 2/0.

Volary B – Libín PT E 3:15
Kutlák 1/2, Svintek 0/3, Tržil a Friedecký 0/4, debly 0/2, skreče 2/0 – Hodina a Prihara 4/0, J. Gruber 3/1, Buchlovský 2/0, debly 2/0.

Ktiš – Netolice B 6:12
J. Mikula 4/0, P. Mikula 0/3, Litvanová a Kovařík 0/4, debly 1/1, skreče 1/0 – Penc, T. Havel a L. Havel 3/1, Jerhot 2/1, debly 1/1, skreče 0/1.

Slávia PT C – Ktiš 11:7
Houška a Stolz 3/1, Carvan a Kadlec 2/2, debly 1/1 – J. Mikula 4/0, P. Mikula a Hůrský 1/3, Litvanová 0/4, debly 1/1.

1. Slávia Prachatice C 9 0 1 122:58 28
2. Libín Prachatice E 9 0 0 121:41 27
3. Netolice B 6 0 3 84:78 21
4. Martyna Malovice B 3 1 5 73:89 16
5. ARBORE Volary B 3 1 5 66:96 16
6. Sokol Lhenice E 2 1 6 69:93 14
7. ST Horní Vltavice 2 2 3 59:67 13
8. SK Ktiš 1 2 6 70:92 13
9. SPV Strunkovice B 1 1 7 56:106 12

Tradiční H.B. mostové jeřáby cup se koná 3. a 4. března. První den jsou na programu dvouhry jednak neregistrovaných mužů a jednak hráčů z OP II a OP III. V neděli pak dvouhra žen a turnaj dvojic. Přihlášky do 18. února na skhbmostovejeraby.blog.cz.