Tentokrát, i přes nezvykle teplé počasí, se sportovní klání konalo v tělocvičně Základní školy Smetanova Vimperk na sídlišti. Celý turnaj uspořádal Michal Uličný, který nakonec také oblékl sportovní oděv a turnaje se sám aktivně zúčastnil.

Do soutěže se přihlásilo osm dvojic a na regulérnost celého turnaje dohlížel zkušený hlavní rozhodčí Jiří Pfeffer, který po úvodním rozlosování úderem půl jedenácté turnaj zahájil. Na všech hráčích byla místo nervozity z dosažených výsledků vidět spíše pohoda a o to všem také šlo. Strávit aktivně pěkné sobotní dopoledne s přáteli a po turnaji se odměnit. A odměna opravdu stála za to. Na každého účastníka čekala výborná klobása, vyrobená speciálně pro tento turnaj. Ta se podávala v nedaleké pivnici Autoškola.

Kolem půl třetí odpoledne byl odehrán poslední vítězný míč a všichni se pak přesunuli k vyhlášení výsledků právě do pivnice Autoškola. A kdo byl nakonec vítěz? Celý turnaj bez zaváhání vyhrálo družstvo ve složení Petr Vondrášek – Michal Šíp.  Druzí skončili Stanislav Kantor s Václavem Levanským a pomyslný bronz získali Jan Děd s Jaroslavem Koubkem.

Pořadí na dalších místech: 4. Vladimír Pešl – Zdeněk Mráz, 5. Milan Hora – Milič Boháček, 6. Tomáš Sýs – Miroslav Sýs, 7. Radek Mucha – Petr Sýs, 8. Jaroslav Reichman – Michal Uličný.

Nakonec čekalo všechny sportovce ještě jedno překvapení od hlavního organizátora. Pohár totiž obdrželi všichni zúčastnění jako památku na toto sportovní klání.

Velké poděkování patří všem účastníkům, ale i všem ostatním, kteří se nějakým způsobem na turnaji podíleli. Díky a budeme se těšit na další ročníky.

Milan Hora