Týmy byly rozděleny do dvou skupin. Utkání ve skupinách rozhodla o rozřazení do semifinálových bojů. Vítězové se následně utkali ve finále, poražení semifinalisté bojovali o 3. místo. Ostatní týmy si zahrály o pořadí podle umístění ve skupinách.

V prvním semifinále se utkal domácí A tým vedený nestorem zdíkovského nohejbalu Jiřím Peškem st. s družstvem z Písku. Pořádající soupeři nakonec podlehl a musel následně bojovat o 3. místo. Ve druhém semifinále se utkaly Čestice a Habeš Strakonice. Do finále postoupily Čestice.

V zápase o 3. místo se utkal Zdíkov A a Habeš Strakonice. Na domácí po prohraném semifinále padla psychická deka a podlehli Habeši 1:2 na sety. Celý turnaj vyvrcholil finálovým utkáním Písek – Čestice. Hrál se krásný nohejbal se vším, co k němu patří. Titul nohejbalového krále si ze Zdíkova nakonec odváží Písek, který Čestice přehrál 2:1.

V barvách Zdíkova A se představili Jiří Pešek st., Jiří Pešek ml. a Michal Sládek. Za béčko nastoupili Stanislav Trajer ml., Radek Podskalský a Jiří Adámek.