Netolice porazily dvakrát 3:0 vedoucí celek tabulky Jablonec nad Nisou a jsou čtvrtí ve výsledném pořadí letošní sezony. „Soupeř přijel k zápasům jen v šesti hráčích a nemohl tedy střídat, což se projevilo i na jeho výkonu," uvedl k utkání František Reindl z netolického kádru.

Netolice – Jablonec nad Nisou 3:0 (16, 24, 18). „Do prvního zápasu nastoupila mladá sestava pod nahrávačskou taktovkou Jaroslava Matyse. V prvním setu se soupeř jen rozkoukával a nekladl téměř žádný odpor. Ve druhém setu jsme značně polevili a soupeř se nám snažil oplatit porážku z prvního setu. Po dvou time-outech jsme se rozhýbali a soupeře takříkajíc dorazili. Tato relativně snadná výhra nás posunula již na minimálně pátou pozici v tabulce. Zavládla naprostá pohoda, protože jsme se tím posunuli o příčku výše než v minulé sezoně," komentoval první utkání František Reindl.

Netolice – Jablonec 3:0 (8,16,18). Nabuzeni po vítězství v prvním utkání dokázali Netoličtí vítěze soutěže udolat i v odvetě. „Do druhého a zároveň posledního zápasu sezony nastoupila původní starší sestava. Výjimkou v této sestavě byl Jan Filip, který excelentně nahradil Luďka Filipa vracejícího se z lyžařského kurzu. Nahrával Jan Suchý a po prvním setu, kdy soupeř uhrál jen osm bodů, bylo jasné že k žádné regeneraci na straně hostů nedošlo. Zápas jsme dohráli s jasnou převahou a jablonečtí hráči byli upřímně rádi, že mohou jet domů. Tato výhra nás tak posunula na historicky čtvrté místo ve výsledné tabulce a byl to opravdový důvod k radosti," doplnil ke druhému utkání František Reindl.

Zlatým hřebem celé oslavy bylo setkání s Legendami netolického volejbalu, kterých se sešlo nespočetně.  „Někteří se omluvili, další, jako například Václav Kubík, dorazili až na odpolední posezení.  Jejich přítomnost a plánované oslavy přitáhly do netolické haly téměř osmdesát diváků," uvedl František Reindl a pokračoval: „Bohužel na toto setkání nedorazil Ruda Bolech, který je aktuálně v nemocnici, který patří mezi zakladatele oddílu volejbalu v Netolicích v roce 1964. Pamětní list tak byl symbolicky předán jeho ženě. Karel Pižl přislíbil, že ho navštíví a všechny fotky, které jsme na odpoledním posezení shlédli, Rudovi ukáže. Na odpoledním posezení jsme si promítali fotky od roku 1965 až po současnost, nechyběly kroniky a alba s dalšími fotkami. Myslím, že jsme tak letošní sezonu uzavřeli s velkou grácií."

„Nakonec je potřeba ještě jednou moc, ale opravdu moc, poděkovat všem našim sponzorům, sportovnímu klubu a vedení města Netolice, divákům, kamarádům a přátelům, kteří nám pomáhají a podporují nás v udržení třetí nejvyšší volejbalové soutěže v Netolicích. Pochopitelně nesmíme zapomenout na naše rodiny, rodiče, manželky, děti, přítelkyně a všechny ostatní, kteří nám tuto radost umožňují," dodal k úspěšné sezoně František Reindl.