Netolice – Prosek 3:1 (15, -22, 28, 20). První utkání Netoličtí odstartovali naprosto skvěle. Soupeře převyšovali ve všech herních činnostech a odměnou jim byla jednoznačná výhra o deset bodů. Po obrátce však hosté naznačili, že to tak snadné s nimi nebude, naopak to byli oni, kdo si udržoval mírné vedení a srovnali stav na 1:1. Třetí sada byla neúprosnou bitvou o každý bod jak na síti, tak v poli. Vše dospělo až do dramatické koncovky, ve které se štěstíčko přiklonilo na stranu Netolických, kteří vyhráli 30:28. Dobře naladění domácí pokračovali v dobrém výkonu a výhrou ve čtvrtém setu si z utkání připsali tři body.

Netolice – Prosek 2:3 (-23, 12, 10, -20, -13). Odvetné utkání začalo vyrovnanou první sadou. Ta se dostala do koncovky, ve které měli více štěstí hosté a šli do vedení. Domácí, vědomi si toho, že potřebují další body, od druhé sady zapnuli nové motory a soupeř se nestačil divit, co se na hřišti děje. Druhý a třetí set byl jasnou záležitostí Netolic a další bod byl jistý. Ale možná trochu pod dojmem snadno vyhraných dvou setů domácí trochu polevili, soupeř se chopil šance a bylo srovnáno. Zkrácená pátá sada přinesla bitvu až do posledního míče, který však přinesl druhý bod z utkání hostům.

Nyní má volejbalová druhá liga krátkou přestávku a 9. března čeká na Netolické další důležitý dvojzápas. Cestují na palubovku posledního Jirkova a před posledními dvěma dvojzápasy sezony by potřebovali nasbírat nějaké plusové bodíky.