Netolice - Sokolov 3:0 (19, 22, 17) a 3:0 (23, 17, 22)

Netoličtí splnili roli favorita. Potřebovali dvakrát vyhrát za tři body, aby proklouzli do středu druholigové tabulky, což se jim podařilo.

V prvním utkání ani v jednom setu nedovolili soupeři, aby alespoň trochu mohl věřit v úspěch. Druhý set sice skončil 25:22, ale Netoličtí ho měli pod kontrolou. Úvod odvetného duelu byl vyrovnanější, ale v koncovce se prosadili Jihočeši. Druhou sadu již vyhráli s přehledem a i v té třetí si udržovali potřebný náskok. Šest bodů tak zůstalo na netolické palubovce.

V tabulce si Netoličtí polepšili na šesté místo a na sedmý Prosek mají náskok tří bodů. V dalším dvojutkání zajíždějí v sobotu 28. ledna na palubovku příbramského béčka, které má o šest bodů více. Každý bod z Příbrami bude pro Netolické velice dobrý.