Od čtvrtého místa je tabulka nesmírně vyrovnaná a je třeba sbírat body především na domácích hřištích. Netoličtí získali tři a stále se drží v klidnějších vodách na místě pátém.

Netolice – Zikuda Turnov 3:1 (-20, 21, 22, 23). Jak napovídají jednotlivé sety, první utkání bylo nesmírně vyrovnané. V první sadě si přeci jenom hostující tým vytvořil mírný náskok, který dovedl do úspěšného závěru. Pak postupně získávali navrch domácí, ve druhém setu šli do vedení a i oni svůj náskok dokázali dotáhnout do konce. Třetí a čtvrtý set se rozhodovaly v samotných koncovkách. V urputném boji se Štěstěna dvakrát přiklonila k domácím volejbalistům a znamenalo to další tři body do tabulky.

Netolice – Zikuda Turnov 1:3 (23, -17, -19, -24). Druhé utkání začalo ve stejných kolejích jako závěr zápasu prvního. Urputný boj prvního setu vyvrcholil v koncovce. Tu znovu zvládli domácí a ujali se vedení. Pak možná přišlo mírné uspokojení, na druhé straně soupeř navíc zpřesnil svou hru v poli i na síti a druhá sada se stala jednoznačně záležitostí volejbalistů z Turnova. I třetí set se odvíjel za mírné herní převahy hostů, kteří se dostali do vedení 2:1. Pokud chtěli Netoličtí získat v tomto utkání alespoň bod, potřebovali čtvrtou sadu vyhrát. Znovu zmobilizovali síly, hru vyrovnali a dotáhli čtvrtý set do koncovky. Tentokrát již stálo štěstíčko na straně hostujícího celku a tři body putovaly ze druhého utkání do Turnova.

Ostatní víkendové zápasy:  Domažlice – Modřany 0:3 a 3:2,  Praga Praha – Malá Skála 3:0 a 0:3, Chabařovice – Mladá Boleslav 3:0 a 3:1, Jablonec nad Nisou – Loko Liberec 3:0 a 1:3.

Nyní v sobotu čeká na volejbalisty Netolic výlet na palubovku celku Malé Skály. Podle postavení v tabulce je situace jednoznačná, Netoličtí by potřebovali ze dvou zápasů v Malé Skále přivézt alespoň jedno vítězství, aby si pohlídali klidnější střed tabulky. Při dvou porážkách by se na ně mohli soupeři ze spodku tabulky nepříjemně dotáhnout.