Chabařovice – Netolice 3:1 (-17, 19, 16, 19)

Netoličtí začali první zápas dobře, první set vyhráli poměrně hladce, ale domácí, kteří také bojují ve spodní polovině tabulky, zmobilizovali síly. Od druhé sady patřilo hřiště jim, byli přesnější a tvrdší na síti a všechny tři body z prvního duelu zůstaly v Chabařovicích.

Chabařovice – Netolice 3:1 (10, 15, -23, 23)

Start do druhého duelu byl pro hosty jak z černého snu. První set nedokázali soupeři odporovat a hladce ho prohráli. I ve druhém dějství byli domácí stále vpředu a v klidu ho vyhráli. Až od třetí sady začala pořádná volejbalová bitva. V ní měli Netoličtí přesnější koncovku a dostali zápas do čtvrtého setu. I v něm se rozhodovalo v koncovce, tentokrát se štěstíčko otočilo k Jihočechům zády a i z tohoto duelu zůstaly všechny body v Chabařovicích.

Výsledky ostatních zápasů: Česká Lípa – Domažlice 3:1 a 3:1, Plzeň – Modřany 3:2 a 1:3, Karlovarsko B – Příbram B 1:3 a 0:3, Jirkov – Praga 3:0 a 2:3.
Netoličtí se v tabulce propadli na sedmé místo a na poslední Pragu mají náskok pouhých dvou bodů. Nyní zajíždějí do Domažlic, které jsou předposlední a na Netolické ztrácejí jeden bodík.