Na palubovce tohoto soupeře Netoličtí dvakrát prohráli 1:3 a doma chtěli zabodovat. První zápas ztratili až ve zkráceném pátém setu, druhý jasně vyhráli.

Netolice – Kladno B 3:2 (20, -21, -23, 22, -9). Úvod prvního utkání sice patřil hostům, ale na podání přišel Lukáš Holeček a soupeře doslova rozklížil.

Ve druhém setu to chvíli vypadalo na podobný scénář, ale hosté si své vedení nenechali vzít.

Třetí sada byla dramatem od začátku do konce a v něm se štěstíčko přiklonilo na stranu hostujícího celku.

Podobné to bylo i ve čtvrtém dějství, v něm však měli lepší a přesnější koncovku domácí.

Rozhodnout tedy musel zkrácený pátý set, ve kterém již dominoval mladý celek Kladenských. Domácí sice prohráli první utkání 2:3, ale na palubovce zanechali velmi dobrý dojem.

Netolice – Kladno B 3:0 (20, 22, 25). Odveta se již hrála v domácí režii. Netoličtí opanovali první sadu a tentokrát si již vedení nenechali sebrat. Ve druhé sadě si pohlídali koncovku a v té třetí se v závěru štěstíčko přiklonilo na jejich stranu a byla z toho tříbodová výhra.

Netoličtí proti béčku Kladna vybojovali čtyři body a v kontextu ostatních výsledků je to skvělý počin, jelikož poslední Jirkov si odvezl z béčka Karlovarska tři body.

Výsledky ostatních zápasů: Příbram B – Česká Lípa 3:0 a 3:1, Chabařovice – Prosek 3:1 a 3:1, Karlovarsko B – Jirkov 3:2 a 2:3, Plzeň – Domažlice 3:0 a 0:3.

Nyní v sobotu čeká na Netolické dvojutkání na palubovce České Lípy. Doma s tímto soupeřem dvakrát prohráli po výsledcích 1:3 a 0:3.