Plzeň – Netolice 2:3 (18, -25, 21, -18, -12). Na závěr sezony si Netoličtí skvěle zahráli. v prvním a třetím setu prvního utkání sice dominovali domácí, ale po dramatu ve druhé sadě již čtvrtý a pátý set patřil týmu z Prachaticka, který si tak dokráčel pro dva body.

Plzeň – Netolice 3:2 (27, 33, -21, -22, 12). Odveta přinesla pět vyrovnaných setů. V prvních dvou měli domácí více štěstíčka v koncovkách, ale v dalších dvou byli stále o kousek vpředu Netoličtí a srovnali na 2:2. Na řadu tedy znovu přišla zkrácená pátá sada, kterou tentokrát zvládli lépe domácí. Netoličtí si tak připsali další bod.

Výsledky ostatních zápasů: Kladno B – Chabařovice 1:3 a 2:3, Karlovarsko B – Příbram B 1:3 a 1:3, Domažlice – Česká Lípa 2:3 a 2:3, Jirkov – Prosek 1:3 a 3:2.