V tabulce osmi týmů skončili na čtvrtém místě. O tomto pořadí rozhodl úplně poslední zápas, kdy skórovali při hře bez brankáře tři vteřiny před koncem. Za sebou nechali týmy Jindřichova Hradce, Milevska, Blatné a Třeboně. Nestačili jen na dva budějovické celky a družstvo Strakonic.

Bilance Rafanů je 10 výher, 7 proher a 4 remízy. Také gólově byli Rafani aktivní se skóre 138:109. A to nejen zásluhou Vaška Křenka, který vyhrál kanadské bodování celé soutěže. Do dvacítky nejproduktivnějších hráčů se vešli i Tomáš Baloušek a Roman Blažíček.

Celkově netoličtí Rafani zaznamenali velký pokrok od minulého ročníku, kdy byli se štěstím předposlední se skóre 66:259. I v průběhu sezony se zlepšovali jak herně, tak ale i morálně a dokázali mnohdy obrátit prohraný zápas a ne naopak, jak to bývalo v minulosti. Ve starších žácích končí sedm skvělých kluků a přechází do dorostenců.

V této kategorii se ale asi Netoličtí v příští sezóně krajské ligy nezúčastní. Důvodem jsou nedostatečné rozměry místní haly. Odměnou za letošní sezonu jim bude tedy jen účast na mezinárodním florbalovém turnaji Prague Games. Ostatní kategorie ale do krajské ligy nastoupí. Potřetí starší žáci, podruhé letos úspěšní elévové a poprvé i mladší žáci. Členská základna stále narůstá, v současné době se v Netolicích florbalu věnuje okolo osmdesáti kluků i děvčat.

Josef Zíka