Chabařovice – Netolice 3:1 (-22, 20, 21, 28). Přitom Netoličtí začali zápas dobře. Ve vyrovnaném prvním setu byli jistější v koncovce a šli do vedení. Soupeř se však nenechal zatlačit do defenzivy a další dvě sady vyhrál, ne nijak suverénně, ale vyhrál. Čtvrtý set se stal velkým dramatem, šlo se do koncovky, rozhodoval každý uhraný míč a nakonec se z výhry radovali šťastnější domácí, kteří tak získali důležité tři body.

Chabařovice – Netolice 3:0 (19, 23, 23). V úvodu odvetného duelu jakoby Netoličtí zůstali v útlumu po prohrané koncovce prvního duelu. Pak se postupně dostali zpátky do hry a v dalších dvou setech svému soupeři pořádně zatápěli. Co však bylo platné, že se druhý i třetí set dostaly do koncovky, když se Štěstěna pokaždé otočila k Netolickým zády. Ti tedy prohráli i druhé utkání a bodová propast z jejich devátého místa v tabulce se stále více prohlubuje.

Výsledky ostatních zápasů: Příbram B – Kladno B 3:0 a 3:0, Karlovarsko B – Česká Lípa 2:3 a 2:3, Plzeň – Prosek 1:3 a 3:0, Domažlice – Jirkov 3:0 a 3:1.

V dalším kole hostí Netoličtí nyní v sobotu na domácí palubovce suveréna soutěže z Příbrami. Hraje se od 10 a 14 hodin.