Výkon Jihostroje nabídl kvalitu pouze v prostřední pasáži prvního setu. Pak se skóre přetočilo na stranu Pražanů a ti vedli prakticky od začátku až do konce. Rozdíl ve hře Č. Budějovic doma a u soupeřů je markantní. Souhra Janoucha s útočníky byla spolehlivá, navíc Lvům skvěle fungovala obrana na síti.

Ve druhém setu při obraně v poli špatně došlápl nahrávač Jihostroje, kapitán Carísio. Brazilec nemohl dál pokračovat, poraněná noha mu nedovolila zapojit se do hry. Brazilce zastoupil Emmer. Nevedl si špatně, ale na rozjetý pražský celek to nestačilo.

Zemřel Martin Jindra
Martin Jindra zemřel. Hrával za Jihostroj. Bylo mu teprve 24 let

Trenér Kowal míchal se sestavou posadil Michálka i van Schieho, ve hře byli Kovařík i Gonzalez. Eduardo Carísio sledoval souboj ze střídačky, jeho zranění napovídalo poraněnému stehennímu svalu. Až třetí set dospěl do vyrovnané koncovky. V ní měl Jihostroj i tři setboly. Nevyužili je a Pražané trestali. Proměnili čtvrtý mečbol a vyhráli 3:0 na sety.

Lvi Praha - Jihostroj ČB 3:0 (18, 13, 29), rozhodčí Dmejchal, Olt. Jihostroj ČB: Carísio, van Schie, Ondrovič, Taylor - Parks, Balabanov, Luengas - Michálek a Kovařík (Gonzalez, Emmer, Leština).