Turnaj začali se silným týmem Strakonic. Soupeř vedl po první třetině již 4:1, domácí to ale nerozhodilo, zápas ještě obrátili a vyhráli 6:5. Jednalo se o velký úspěch, protože dosavadní výsledky s tímto celkem byly 3:24, 4:15 a 3:11.

Poté sehrála dvojzápas stále se zlepšující Třeboň. Se Strakonicemi sice padla 11:12, ale Divočáky z Blatné porazila rekordně 19:13.

Turnaj ukončili opět domácí. S Divočáky začali hrát po půldenní pauze opatrně a po první třetině kontrolovali těsné vedení 1:0. Poté, co ale na začátku druhé dostali vyrovnávající gól, se Rafani rozehráli a na počet šancí a hlavně na počet gólů soupeře přehráli 13:2.

Opravdovou třešničkou na dortu ale byla následná exhibice rodičů a fanoušků proti Rafanům. Na hřišti se sešlo dokonce pět tatínků (a jedna maminka) se svými synátory. V normálním hracím čase skončilo utkání 9:9, pro výhru rodičů rozhodly nájezdy a možná i to, že rodičům chytal dnes perfektní gólman Pasa.

Poděkování patří všem hráčům za skvělý výkon a divákům za super atmosféru. Ti si určitě přišli na své, padlo 81 gólů ligových a 19 exhibičních. Takže sobotní „Stogólóvý turnaj“ se určitě vydařil.

V dalších zápasech budou Netoličáci své třetí místo obhajovat. Před nimi jsou jen budějovičtí Štíři a Meteor (na posledním turnaji Rafani se Štíry smolně remizovali 5:5 a se suverénním Meteorem prohráli „jen“ 2:4) A třebaže má první Meteor skóre 186:30, tak kanadské bodování celé soutěže stále vede netolický Vašek Křenek se 48 body z celkově 92 vstřelených branek Rafanů.

Josef Zíka