Měly jste mít volný víkend, místo toho jste hrály s Bratislavou. Kdy jste se tuto změnu dozvěděly?
Ani netuším. Vím, že jsme měly hrát původně s Veselím, ale zápas jsme si předehrály a tím se to celé posunulo.

Byl to velký zásah do vašeho plánu na sobotu?
Vzaly jsme to v pohodě. Na zápas jsme se normálně připravovaly a neřešily to.

Nijak vás tedy nerozhodilo, že si neužijete kýžený odpočinek?
Nás ne, pro nás to byla pohoda. Ale soupeřky to měly těžší. Bratislava hrála předchozí den v Šale, pak cestovala k nám, takže pro její hráčky to muselo být složité. Zvlášť po psychické stránce, když mají nula bodů na kontě.

Co rozhodlo o tak vysoké výhře?
Utkání jsme rozhodly hlavně díky rychlým útokům. Z nich jsme v zápase těžily.

Soupeři vám obvykle tolik prostoru pro útok nedopřávají, tak jako tentokrát Bratislava?
To určitě ne. Hráčky Bratislavy se málo vracely a ty naše rychlé akce pak byly pro výsledek rozhodující.

Pamatujete, kdy naposledy jste dala v jednom interligovém utkání tolik gólů?
Tolik gólů jsem v interlize ještě nikdy nedala. Během zápasu jsem je nepočítala, protože jsem se soustředila na hru, ale bezesporu to bylo moje střelecky nejvydařenější utkání.

Z tribuny se zdálo, že v zápase jste neměly nejmenší problém…
Roli favorita jsme potvrdily. Celý týden jsme se na ten zápas připravovaly a myslím, že jsme ho zvládly. Pouze ve druhém poločase jsme asi na pět minut polevily, což se stává. Pak jsme se ale zase vrátily k našemu stylu hry a dohrály jsme to v pohodě.

Předvedly jste řadu pohledných, rychlých a přímočarých akcí. Bylo záměrem vyzkoušet si takovou hru proti slabšímu protivníkovi?
Je fakt, že jsme si dlouho takhle nezaútočily. Byl to povedený zápas a věřím, že se divákům musel líbit. Jenom je škoda, že jich přišlo méně než jindy.

Proč jich podle vás nepřišlo víc, mohla sehrát roli třeba právě změna termínu?
Je možné, že Bratislava pro diváky nebyla až tak atraktivním soupeřem. Zase ale mohli vidět hodně gólů, protože pětatřicet jsme jich snad ještě nikdy nedaly. Těm divákům, kteří přišli, děkujeme a jsme za jejich návštěvu rády.

Teď vás ovšem čekají soupeři jiného kalibru. V Porubě a v Šale to zřejmě bude úplně o něčem jiném?
Budou to hodně těžké zápasy, ale my do toho dáme určitě všechno, protože body potřebujeme. Bude to asi malý zázrak, pokud vyhrajeme, my však musíme pro to udělat maximum.

Stále existuje teoretická naděje na umístění mezi čtyřmi nejlepšími týmy z Čech. Přemýšlíte o tom, nebo se spíš soustředíte na to, vybojovat si co nejlepší pozici ve skupině o záchranu?
O tu čtyřku se určitě ještě pokusíme, i když, jak říkám, nebude to lehké a spíš by bylo překvapení, pokud by se nám to podařilo.