Udič – Cyklokrosaři CT Tábor obsadili všechny tři stupínky pro vítěze v pátečním druhém závodě seriálu Toi Toi Cup, který se jel v Uničově.
Poté se závodníci přesunuli na Slovensko, kde se v Udiči jely dva závody rovněž zařazené do kategorie C2. V obou  zvítězil Martin Bína.
V sobotu ho na stupně vítězů doprovodil druhý Zdeněk Mlynář z teamu Focus a třetí byl opět závodník z ČEZ Cyklo Teamu Tábor Ondřej Bambula. Další místa: 4. Robert Gavenda (Dukla Trenčín Trek), 5. Vojtěch Nipl (Focus Cycling Znojmo), 6. Milan Barényi (Trek KCK Oslany), 7. Michael Boroš (ČEZ CT Tábor), 8. Jakub Skála (ČEZ CT Tábor), 9. Christoph Pfingsten (Cyclingteam de Rijke), 10. Matěj Lasák (Max Cursor Ostrava).
V neděli Martin Bína zopakoval své skvělé vítězství. Na druhé místo si polepšil jeho týmový kolega Ondřej Bambula, který si prohodil včerejší umístění s tentokrát třetím Zdeňkem Mlynářem. Michael Boroš a Jakub Skála si také polepšili a dojeli na čtvrtém a pátém místě. Další umístění: 6. Jiří Polnický (Whirpool Author), 7. Robert Gavenda (Dukla Trenčín Trek), 8. Milan Barényi (Trek KCK Oslany), 9. Matěj Lasák (Max Cursor Ostrava), 10. Martin Haring (CK Banská Bystrica).
Martin Bína se tedy dostává do skvělé formy, což je dobrým příslibem pro Světový pohár v Táboře, který se koná již za tři týdny. CT Tábor vede i v soutěži týmů před Madetou.