Byli nalosováni do skupiny „B", kde hrála převážně družstva hrající 1.A třídu: TJ Slavoj Hrdějovice, FK Spartak Kaplice a Dobrá Voda. Ve skupině „A" byla družstva Sokol Suchdol nad Lužnicí, SK Rudolfov, SK Zliv a TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí. Hrálo se systémem ve skupině každý s každým o dvě postupová místa. O finále hráli první ze skupiny A s druhým ze skupiny B a druhý zápas naopak.

„V prvním zápase jsme nastoupili proti FK Spartaku Kaplice a po tuhém boji vyhráli gólem Lukáše Frčka 1:0. Ve druhém zápase jsme zcela jednoznačně porazili Dobrou Vodu 7:1. Tři góly dal Frček, dva Koubek a po jednom přidali Matoušek a Červený. Tím jsme si zajistili účast v boji o finále. Navíc nám v posledním zápase skupiny stačila remíza a postoupili bychom z prvního místa. Bohužel, kluci prospali začátek a Hrdějovice se dostaly do dvoubrankového vedení, které se jim i přes naši velikou snahu podařilo uhájit. Zápas skončil I:3 v náš neprospěch. Gól dával Jarda Koubek," komentoval zápasy svých svěřenců v základní skupině trenér Jiří Formánek.

V zápase o finále nastoupili vimperští fotbalisté proti Tatranu Lomnice nad Lužnicí. „Tento zápas bych označil jako předčasné finále. Bohužel, po tuhém boji jsme prohráli 0:2 a čekal nás tedy zápas o třetí místo.. Na tomto turnaji nám družstvo Hrdějovic bylo souzené. I když jsme byli v zápase o bronzové medaile aktivnější a měli více šancí, opět jsme prohráli 2:4. Góly dávali Lukáš Frček a Jarda Koubek," doplnil k závěrečným zápasům svého týmu trenér  Jiří Formánek.
Celý turnaj vyhrálo družstvo Lomnice nad Lužnicí, které porazilo ve finále jednoznačně SK Zliv 5:0.

„Všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Vyzvednout musím našeho nejmenšího hráče, a to je Ondra Červený, který měl jeden turnaj v nohách, přesto patřil mezi naše nejlepší hráče a i celého turnaje. Lituji pouze toho, že jsme mohli dosáhnout ještě lepšího umístění. V důležitých zápasech nám došly trošku síly, protože jsme totiž celý turnaj odehráli pouze se dvěma hráči na střídání. Někteří naši hráči se turnaje nezúčastnili a tím nechali tak trochu ostatní takzvaně na holičkách," hodnotil vystoupení vimperského týmu v Třeboni Jiří Formánek a doplnil: „Na závěr bych chtěl všem klukům a rodičům popřát do Nového roku hodně štěstí, zdraví a fotbalových úspěchů."⋌