Jacob Kordutch (Sokol Stachy) si vedl nejlépe v závodě na 10 km klasickou technikou, kde získal stříbrnou medaili mezi juniory, v kategorii mužů obsadil krásné 7. místo. L. Šeller (Ski klub Šumava Vimperk) doběhl na 7. místě, M. Řežáb (Sokol stachy) na 23. místě, M. Hojdekr na 34.místě, J. Švejde (oba ski klub Šumava) na 42.místě. V kategorii juniorek na 5 km klasicky si nejlépe vedla Andrea Klementová (Ski klub Šumava ), která obsadila 7. místo, K. Modnlová skončila na 11. místě, N. Grabmullerová na 26. místě a V. Hudečková na 31.místě. V kategorii žen  D. Voráčková (všechny Ski klub Šumava) na 30.místě.

V závodě skate technikou na 15 km obsadil J. Kordutch krásné 4. místo, L. Šeller doběhl hned za ním pátý. Další studenti vimperského gymnázia se umístili: M. Řežáb na 32. místě, M.Hojdekr na 38.místě a J.Švejda na 46.místě.  V kategorii juniorek si opět nejlépe vedla Andrea Klementová, která skončila na 4.místě, N. Grabmullerová na 14.místě, K.Mondlová na 22.místě a jediná žena D. Voráčková obsadila 43.místo.

Andrea Klementová a Jacob Kordutch si řekli o nominaci na MSJ  ve Val di Fiemme a čekají je ještě nominační závody v Jablonci v termínu 4.-5. ledna.

Petra Frühaufová