Naši závodníci si mohli poměřit síly se soupeři z Itálie, Švýcarska, Německa, Slovinska, Rakouska, Francie, Polska, Španělska, Rumunska, Srbska, Bulharska, Chorvatska a Turecka. Účast těchto států naznačovala velice silnou konkurenci, se kterou se naši závodníci velice dobře popasovali.

První závodní den se jel individuální závod klasickou technikou. Do závodu nastoupilo deset závodníků Fischer Ski klubu Šumava. Z toho tři, a to Andrea Klementová, Jiří Mánek a Tomáš Kalivoda, nastoupili do obou závodů pod hlavičkou české reprezentace. Pěkně si počínala naše děvčata v kategorii U20 na 5 km klasicky. Tereza Řezníková obsadila výborné 28. místo a hned za ní 33. místo Tereza Sásková. Dále v této kategorii obsadila 64. místo Tereza Vostradovská a 70. Adéla Nováková. Výborně si vedli i chlapci v kategorii U20 na trati 10 km, kde obsadil 23. místo Tomáš Kalivoda, 34. Jiří Mánek, 48. Samuel Jirouš, 87. Matyáš Albrecht, 98. David Novák. V kategorii žen pak obsadila Andrea Klementová 31. místo.

Druhý den byl na pořadu individuální závod volnou technikou. Do závodu tento den nastoupilo dvanáct našich závodníků. V kategorii děvčat U20 předvedla vynikající výkon Barbora Havlíčková, když jí o 2 sekundy unikla první desítka a skončila na výborném 11. místě. Na 42. místě skončila Tereza Sásková, 52. Tereza Řezníková, 74. Adéla Nováková, 77. Tereza Vostradovská. V kategorii U20 chlapců si od nás nejlépe vedl Tomáš Kalivoda, který dojel na 20. místě a stal se tak nejvýše umístěným českým závodníkem v této kategorii. Na 50. místě dojel Jiří Mánek, 59. Samuel Jirouš, 79. Matyáš Albrecht, 91. David Novák, 114. Josef Tischler. V ženách skončila Andrea Klementová na 24. místě a vylepšila si tak umístění z předešlého dne.