Toho využil Rumpál A, který se na svého soka dotáhl na rozdíl jediného bodu. Premiérové vítězství zaznamenal zoufale poslední FC Norton, který porazil oslabené ,,béčko“ Rumpálu.
RU Bauer – TK Rumpál A 1:4 (1:1). Souboj loňských finalistů nepřinesl žádné velké překvapení. Domácí sice začali ve velkém stylu, ale ze svého úvodního tlaku vytěžili jedinou branku. Hosté pak ve druhém poločase prokázali svou sílu a RU Bauer přehráli takřka ve všech směrech.

Branky: Kochma – Pravda B. 2, Janutka a Šicner.


FC Norton – TK Rumpál B 6:4 (2:1). Domácí v tomto zápase premiérově zvítězili, když porazili oslabený Rumpál B, který celý zápas odehrál pouze ve čtyřech hráčích v poli. I přes toto vítězství ale Norton stále uzavírá celou tabulku a na ostatní týmy ztrácí velký počet bodů.

Branky: Toman 2, Rypáček, Kusý, Vít a Němec – Gála, Houška, Kudrle, Paraj.


FC Candát – RF Production 5:6 (4:4). Hosté nastoupili bez několika svých opor a s Candáty tak měli velké problémy. V první půli RF Production držel nad vodou svou střeleckou formou Maurský, který v tomto zápase vstřelil čtyři branky a ujal se tak vedení v tabulce střelců. I s jeho pomocí nakonec hosté zvítězili těsně 6:5.

Branky: Kvasnička 3, Tremmel a Vlček – Maurský 4, Čunát 2.

Více v tištěném vydání ve čtvrtek 15. ledna 2009.