Union Plzeň – TTC Libín Prachatice 2:10

Prachatičtí začali velmi dobře a vyhráli obě čtyřhry v poměru 3:1. Vydařilo se jim i první kolo dvouher, ve kterém bodovali Kaštánek, Šimek a Heinzl a rázem byl stav utkání 1:5. Domácí sice snížili na 2:5, ale ve druhém kole dvouher bodovali Bauer, Šimek a Heinzl a posunuli výsledek na 2:8. Poslední dva body přidali Kaštánek s Bauerem a bylo po zápase.

Domažlice – TTC Libín Prachatice 4:10

Úvod utkání naznačoval, že by to mělo být velké drama. Obě čtyřhry se dostaly až do koncovek pátých setů a stav po nich byl 1:1, když na straně Libína vyhrála dvojice Kaštánek – Heinzl. Po prvním kole dvouher již na ukazateli skóre svítil výsledek 2:4, když na straně hostů postupně bodovali Bauer, Kaštánek a Šimek. A Prachatičtí pokračovali v nastoleném trendu.

I ve druhém kole dvouher zvítězili ve třech zápasech díky Bauerovi, Kaštánkovi a Heinzlovi a stav byl rázem 3:7. Vše nasvědčovalo tomu, že si Prachatičtí odvezou ze západu Čech i druhé jasné vítězství. A to se také potvrdilo. Na straně domácích i ve třetím kole dvouher bodoval pouze Copák, naopak za Libín si bodíky připsali Bauer, Šimek a Heinzl, a tak utkání v Domažlicích skončilo 4:10.

A skupinu třetí ligy vyhrál se 62 body Šanov před Studenou (60), třetí skončil prachatický Libín s 51 body a náskokem dalších čtyř bodíků na Strakonice.
Na třetí ligu se tedy můžeme těšit i v příští sezoně, otázkou však asi je, zda ve stejné sestavě, nebo zda se v ní dočkáme nějakých drobných změn.