Oproti dvěma zápasům v Praze, které vysoko prohráli, mohli již tentokrát počítat s jedničkou týmu Milanem Zaunmüllerem. Na výsledkách to bylo znát. Sice nejprve těsně prohráli se Spartou Praha, ve druhém utkání již vysoko přehráli béčko Liberce.

Libín Prachatice – Sparta Praha 7:10. Úvodní čtyřhry se staly pětisetovými bitvami a byly tak trochu jako přes kopírák, i když v opačném gardu. Šimek s M. Bauerem vedli nad svými soupeři 2:0, ale nakonec prohráli 2:3. Zaunmüller s Kaštánkem naopak 1:2 prohrávali, aby nakonec 3:2 vyhráli a poslední set dokonce 11:0. Po čtyřhrách tedy bylo srovnáno 1:1. První kolo dvouher naznačilo, že to bude pořádná a vyrovnaná bitva. Na domácí straně bodovali Zaunmüller a Bauer, druhý jmenovaný znovu těsně 3:2. Stav byl 3:3. Po druhém kole dvouher svítil na ukazateli skóre stále vyrovnaný stav, a to 5:5. Tentokrát na domácí straně bodovali Zaunmüller a Kaštánek. Utkání se začalo lámat ve prospěch hostů z Prahy ve třetím kole dvouher. V tom na domácí straně bodoval pouze Zaunmüller a stav byl rázem 6:8. A když prachatická jednička následně poprvé ztratila zápas v pětisetové bitvě s jedničkou Sparty Stiborem, bylo prakticky rozhodnuto – 6:9. Pak sice ještě Kaštánek snížil na 7:9, ale poslední slovo měli Sparťané a vezou si z Prachatic tři body.

Libín Prachatice – Liberec B 10:3. Liberec měl po dvou domácích zápasech plný počet bodů a měl být na jihu Čech favoritem. Ale již jeho první víkendový zápas v Českých Budějovicích ukázal, že nepřijel na další dvojzápas v nejsilnější sestavě a bude to soupeř hratelný. Ani po vysoké porážce na Pedagogu Liberec tým nedoplnil. Po čtyřhrách však bylo vyrovnáno 1:1 a znovu to vypadalo na vyrovnanou bitvu s otevřeným koncem. Hned v prvním kole dvouher však Prachatičtí potvrdili svou herní kvalitu a šli do vedení 4:2. Body sbírali Zaunmüller, Šimek a Kaštánek, pouze M. Bauer podlehl soupeři po pětisetové bitvě 2:3. Hosté pak ještě stačili snížit na rozdíl jediného bodu, ale následně se strhla lavina domácích vítězství. Druhé kolo dvouher dotáhli k vedení 7:3 postupně, Kaštánek, M. Bauer a Zaunmüller. A pokračovalo se v nastoleném trendu dál, a tak si po výhrách stejné trojice hráčů dokráčeli domácí pro vysoké vítězství 10:3. Důležité je také to, že ze čtyř pětisetových bitev domácí zvládli koncovku ve třech z nich.

O víkendu 31. října a 1. listopadu čeká na Prachatické výlet na sever Čech. Nejprve nastoupí na stolech Ústí nad Labem B a druhý den se představí v Litoměřicích. Libín je aktuálně jedenáctý, jeho příští soupeři na desátém respektive pátém místě.