Libín Prachatice – Siko Orlová 8:10. V souboji momentálně dvou nejníže postavených týmů v tabulce šlo domácím o hodně. V případě výhry by se od soupeře odpoutali na čtyři body. Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný 1:1, když na domácí straně zvítězili Zaunmüller s Kaštánkem, přestože ještě prohrávali 1:2 na sety. Na začátku dvouher přišly dvě smolné porážky v pětisetových bitvách. Hned nato své zápasy vyhráli Zaunmüller a Calta a bylo vyrovnáno na 3:3. Kaštánek svému soupeři pak podlehl 0:3, ale stav na 5:4 pro domácí otočili znovu Calta a Zaunmüller. Za tohoto stavu se mohl zápas zlomit. Šimoník vedl nad Sikorou již 2:0 na sety, ale nedokázal dotáhnout zápas do vítězného konce – 5:5. Za tohoto stavu nejprve Calta podlehl svému soupeři a Zaunmüller znovu svůj duel vyhrál. Přišly další dvě pětisetové bitvy, tu svou vyhrál Šimoník, i když 0:2 prohrával, naopak Kaštánek vedl 2:1, ale nedotáhl utkání do vítězného konce – 7:7. Poslední sérii dvouher otevřel svou čtvrtou výhrou v utkání Zaunmüller a domácí šli do vedení. Ostatní hráči však své zápasy do vítězného konce nedovedli, a tak Libín v důležitém utkání doma 8:10 prohrál.

Libín Prachatice – KST Ostrava B 2:10. Hosté v sobotním zápase poprvé v sezoně prohráli na KT Praha a k nedělnímu duelu do Prachatic narychlo přicestoval Samuel Kalužný, aby svůj tým posílil a pomohl k plnému bodovému zisku. Již od čtyřher bylo zřejmé, že proti záloze extraligové Ostravy nebudou mít Prachatičtí moc šancí. Stav byl před dvouhrami 0:2. V prvním kole dvouher se domácí dostali do jediného pětisetového zápasu, ve kterém nakonec Kaštánek podlehl 2:3 Klosovi. Ve druhém kole získal hned v prvním zápase bod pro domácí Šimoník výhrou nad Holaněm, Kaštánek vedl 2:0 nad Kalužným, ale nakonec mu 2:3 podlehl – 1:7. Druhý domácí bod přidal Zaunmüller výhrou nad Klosem, ale pak přišly další tři porážky v řadě a hosté si odvezli jasnou výhru 10:2.

Po šesti kolech je Libín ve skupince osmibodových týmů společně s Orlovou a Zlínem na chvostu tabulky. Na další tři týmy však mají pouhé dva body ztrátu.

V dalším dvoukole čeká na Prachatické mimo jiné i zápas na KT Praha, kde hrají legendy českého stolního tenisu Milan Orlowski s Jindřichem Panským a záda jim kryje Petr Javůrek.