Z celků z Prachaticka si pozici lídra soutěže drží bez ztráty bodu TK Rumpál Prachatice. Vimperští Jelimani si připsali na konto dvě remízy. Naopak se nedařilo Strabagu Lubryco. Podívejme se na zápasy očima jejich delegátů.

Božolé Č. Budějovice – Dynamo Jelimani Vimperk 7:7 (2:3). Zápas byl plný zvratů. Domácí hráči Božolé začali utkání výborně a ve 4. minutě vedli 2:0. Potom přišla sedmigólová šňůra hostujících Jelimanů a vypadalo to, že je o výsledku rozhodnuto. Domácí se ale nevzdali a pustili se do závěrečné ofenzivy, při které nastříleli překvapeným hostům pět branek a získali ve ztraceném duelu alespoň bod.     Branky Vimperka: D. Pek 3, M. Pek 2, J. Pospíchal a Janda.

Bizoni Č. Budějovice – Dynamo Jelimany Vimperk 6:6 (2:4). Jelimani začali utkání se soustředěnou obranou a rychlým přechodem do útoku. To jim vyneslo tříbrankové vedení. Bizoni využili ukolébání soupeře z rychlého vedení a skóre srovnali. Ve vyrovnaném závěru zápasu Bizoni smazali jednobrankové manko a rozešli se se soupeřem z Vimperka smírně.  Branky Vimperka: Janda 2, Pospíchal, D. Pek, Prochaska a Děd.

TK Rumpál Prachatice – Strabag Lubryco Prachatice 6:5 (4:2). Velmi atraktivní utkání, hosté se po dvou minutách dostali do vedení, ale domácí po pár minutách srovnali. Vytvářeli si více šancí a po zásluze se dostali až do tříbrankového vedení. Pak však hosté zabrali a srovnali skóre utkání na 5:5. Rumpál však během minuty přidal branku a utkání dovedl do vítězného konce.  Branky: Šicner a Nitrianský 2, Rosa a J. Pravda – Bednár 2, Houška, Kisvetr a Tondr.

TK Rumpál Prachatice – Orth Med Č. Budějovice 10:0 (2:0). Rumpál se od začátku tlačil k hostující brance, ale nevycházela mu střelba a vázla kombinace. Poločas skončil jen dva nula pro domácí. Ve druhé půli však domácí zabrali a byly vidět krásné akce a debakl hostů. Hosté po čtvrté brance úplně rezignovali.Branky Rumpálu: Šicner a Rosa 3, J. Pravda a Ryšánek 2.

Strabag Lubryco Prachatice – Orth Med Č. Budějovice 4:8 (1:5). Tento zápas domácím nevyšel ve všech směrech. Hosté do čeho kopli, to skončilo brankou a půle skončila 5:1 pro hosty. Ve druhé půli domácí vyměnili brankáře, ale ani to nepomohlo. Hosté své šance proměňovali, což o domácích neplatilo, skóre utkání narůstalo a zápas skončil zaslouženým vítězstvím pro hosty. Branky Strabagu: Houška 2, Lepsa a Volmut.

Ostatní výsledky: Božolé – Bizoni  8:7, ZSO Hluboká – Tex Color 3:8, Demolice – Tex Color 4:8, ZSO Hluboká – Demolice 12:4.

Další program – Neděle 8.12.  – Prachatice: 10.00 TK Rumpál – Božolé, 10.50 TK Rumpál – ZSO Hluboká, 11.40 Božolé – ZSO Hluboká, 12.30 Strabag Lubryco – Jelimani, 13.20 Jelimani – Tex Color, 14.10 Strabag Lubryco – Tex Color. SH České Budějovice: 16.00 Demolice – Bizoni, 16.50 Demolice – Orth Med, 17.40 Bizoni – Orth Med.

1. Rumpál Prachatice    4 0 0  38:11  12
2. Tex Color Č. B.        4 0 0     24:12  12
3. Božolé Č. B.            2 1 1     21:20     7
4. ZSO Hluboká        1 2 1     26:23     5
5. Bizoni Č. B.            1 2 1     25:24     5
6. Jelimani Vimperk    0 3 1     19:25     3
7. Orth-MED Č. B.        1 0 3     12:21     3