Družstvo starších žáků absolvovalo nejprve závod individuální klasickou technikou. Zde si nejlépe z našich závodníků vedla Jana Randáková, která získala stříbrnou medaili v ročníku 2011. Ve stejné kategorii jela skvěle i Eva Dosedělová a obsadila 10. místo. V kategorii starších žáků ročníku 2011 jel nejlépe Šimon Macek, který skončil na 8. místě. V kategorii mladších dorostenců U15 jel skvěle Šimon KYRÁL, který obsadil 6. místo.

V nedělním závodě volnou technikou se opět vedlo nejlépe Janě Randákové, která pouze o 1,4 sekundy prohrála boj o zlato a obsadila super druhé místo. Neskutečný boj v této kategorii předvedla i Eva Dosedělová, která za Janou skončila na třetím místě se ztrátou 1,4 sekundy. V této kategorii se rozdělovaly medaile ve 2,8 sekundách. V této kategorii si vedla dobře i Karolína Jungová na 13. místo. V kategorii starších žáků jsme opět zaznamenali medailový úspěch v podobě třetího místa Šimona Macka. V kategorii U15 dorost mladší si opět vedl skvěle Šimon Kyrál, který obsadil 8. místo.

Ostatní závodníci si vedli bojovně a snažili se zabodovat do soutěže družstev, kde se oddíl Sokol Stachy zatím pohybuje na šestém místě ze 42 družstev.

Zdroj: Ski Sokol Stachy