Program v St. Ullrichu am Pillerseee začal ve čvrtek 21. prosince sprintem volnou technikou. Zde si Hanka Randáková ze Ski Sokola Stachy vyjela v kvalifikaci 18. místo. Výsledky dalších rozjížděk pro ni nakonec znamenaly 22. místo.

V pátek 22. prosince byl na programu závod klasickou technikou na 10 kilometrů. Hanka si skvělou jízdou vybojovala nominaci na juniorský světový šampionát, který se koná v Planici. "V konkurenci 64 závodnic obsadila Hanka krásné 13. místo a stala se nejlepší českou juniorkou. Kvalifikovala se tak na juniorský světový šampionát," zvěstovala skvělou zprávu předsedkyně stašského lyžařského klubu Petra Frühaufová.

Závod juniorek v St. Ullrichu suverénně opanovala Němka Charlotte Bohme v čase 30:27,8. Druhá v cíli Gina Del Rio (AND) na ní ztrácela 41,2 vteřin a třetí Margot Tirloy (FRA) 1:02,4. Hanka Randáková dojela do cíle v čase 32:37,1 a na vítězku tak ztratila 2:09,3. Další česká závodnice Anna Milerská skončila na 19. místě se ztrátou více než tří minut a Tereza Pecková na 23. místě ztrácela více než tři a půl minuty.

Hanka Randáková tak svými výsledky navazuje na skvělé předchozí sezony. Navíc je ročníkově (2005) o rok mladší než první dvě závodnice v cíli (2004). "Hanka zajela skvěle. Dík patří všem, kdo ji podporují, speciální dík za podporu patří Jihočeskému kraji," doplnila Petra Frühaufová.