Prvním rokem je dorostenkou a na krajském přeboru dorostu na Tonstavu České Budějovice se probojovala do čtvrtfinále, kde prohrála s pozdější vítězkou osmnáctiletou Kristýnou Vondráškovou z Mane Hluboká. Kamila si spravila chuť a dobře se rozehrála ve čtyřhře, kde se probojovala až do finále.

Nyní se zúčastnila celostátního turnaje ve Vestci u Prahy v Akademii Jana Kodeše.Jedná se o rozsáhlý areál s devíti krytými dvorci. Turnaje se zúčastnilo 32 hráček, převážně z mladšího dorostu. Zde Kamila překvapila velmi dobrým výkonem, který byl korunován finálovou účastí ve dvouhře.

Nejprve porazila Johanu Peškovou (1. Vestecká sportovní) 6:0,6:0, dále Nicol Kluzákovou z TK Tábor 6:0, 6:3. Ve čtvrtfinále přehrála Pokornou z Liberce 6:0, 6:1, v semifinále po velkém boji zlomila první nasazenou Michálkovou z TK Benešov 7:5, 6:2. Až ve finále nestačila na Nicolete Palecek (srbské národnosti, reprezentující TK Neride Praha) a prohrála po boji 6:7, 2:6. "Škoda prvního setu, kdy Kamila vedla nátlakovou hrou 3:0, poté změnila soupeřka rytmus hry, střídala vysoké liftovalé loby s kraťasy a vynikala pestrostí hry. Ve druhém setu odpadla Kamila fyzicky. Přesto je výsledek povzbudivý a motivující nejen proto, že se zde při finále několikrát mihl kapitán Fed cupu Petr Pála," komentoval výkon Kamily Martin Nerad, otec a trenér v jedné osobě.