Krajský přebor žen v tenise se konal ve dnech 17.až 19. listopadu v tenisové hale v Táboře. V tomto oddíle Kamila již dva roky hostuje. Jako první nasazená hráčka měla v prvním kole volno. Ve druhém kole porazila rozehranou Elišku Hrádkovou z Viton ČB 6:4, 6:3. Ve čtvrtfinále si poradila s Barborou Honzíkovou ze Strakonic 6:0, 6:0 a stejným výsledkem vyhrála v semifinále nad Lucii Soukupovou z Písku. Ve finále poté přehrála Vanessu Zábranovou z Humpolce, která druhým rokem hostuje rovněž v Táboře. Kamila zvládla koncovky obou setů v poměru 6:4, 7:5.

Ve čtyřhře celý náročný turnaj Kamila vyhrála ve dvojici s Adrianou Svobodovou z Pelhřimova.

Ve třech dnech musela Kamila Neradová zvládnout sedm zápasů. Nyní se chystá na Mistrovství České republiky, které se hraje v Havířově. Zde obhajuje bronz ze soutěže ve čtyřhře.