Zúčastnily se jej hráčky z první padesátky českého žebříčku. Ve 2. kole Kamila vyřadila Alžbětu Novákovou z LTC Pardubice 6:1, 6:2, poté v osmifinále Markétu Slivovou z Českého Brodu 4:6, 6:2, 6:4.

Ve čtvrtfinále se utkala s první nasazenou extraligovou hráčkou Nikolou Novotnou z Pardubic, která v extralize potrápila Siniakovou a Hradeckou. V zápase zprvu Kamila na rychle hrající soupeřku nestačila, prohrávala 0:2, poté však dokázala spoustu míčů vyběhat a z defenzivy zaútočit a skóre obrátila na 6:3 a 4:2 ve svůj prospěch. Novotná poté zápas skrečovala.

V semifinále přehrála Kamila Denisu Pospíšilovou z Neridé Praha v poměru 6:2, 6:3 a postoupila do finále proti osmnáctileté Kristýně Fiedlerové z Ostravy. V zápase začala Kamila výborně a vyhrála první set 6:0 a poté ještě vedla 2:0.

Fiedlerová poté zariskovala a otočila 2. set na 4:6, což ji stálo mnoho sil, které jí chyběly ve 3. setu, který Kamila vyhrála 6:2. Zápas trval 2 hodiny a 45 minut. Závěr 2. setu a začátek 3. setu byl ve znamení tvrdých výměn od základní čáry s prokládanými topspiny ze strany Fiedlerové, Kamila se spíše tlačila k síti, kde měla slušné procento úspěšnosti.

Překvapivým výsledkem potěšila Kamila trenéry Roberta Marka a Lenku Mazancovou, sparingpartnera Milana Bezděku z Prachatic hrajícího divizi za Hlubokou a své ligové spoluhráče ze Strakonic, především Pavla Procházku. Doufejme, že forma vydrží.