Pátek

FOTBAL – ČFL: Písek – Dynamo Č. Budějovice B (18), krajský přebor: Rudolfov – Jankov (17:15), Hluboká – Strakonice (18).

BASKETBAL – I. liga ženy, čtvrtfinále play off: Strakonice – Havířov (17:45), extraliga kadeti, čtvrtfinále play off: Písek – Děčín (17), GBA Lions J. Hradec – USK Praha (19:15).

Sobota

VOLEJBAL – Extraliga muži, finále play off: Jihostroj ČB – Lvi Praha (18 Sportovní hala), baráž o extraligu žen: Madeta ČB – Šternberk (14:30 Sportovní hala).

FOTBAL – Divize: Soběslav – Komárov (17), krajský přebor: Mirovice – Olešník (10:15), Osek – Týn (10:30), Milevsko – Roudné, Dražice – Protivín (vše 17), I. A třída: Borek – Vimperk (10), Planá – Kaplice (10:30 K. Újezd), Sousedovice – Prachatice (13:30), Vodňany – Zl. Koruna (15), Blatná – D. Dvořiště (17), Čkyně – Hrdějovice (17), Loko ČB – Sez. Ústí (10:15), Mladá Vožice – Dačice (10:15), Meteor Tábor – Nová Včelnice (10:30), Slavia ČB – Bernartice (10:30), Lišov – Veselí (17), I. B třída: Loučovice – Chvalšiny (13:30), Lhenice – Hluboká B (13:30), Boršov – Ledenice (13:30), Mladé – Č. Krumlov B (17), Frymburk – Větřní (17), Netolice – Dražejov (13:30), Bělčice – Prachatice B, Bavorov – Štěkeň, Volyně – Sedlice, S. Hoštice – Vacov, Sepekov – R. Hory, Chotoviny – Meteor Tábor B, Větrovy – Včelná, Podolí – Hradiště (hř. Šamonice), Planá/Luž. – Chyšky (hř. Želeč), Čimelice – Božetice (vše 17), Dobrá Voda – Suchdol (10:15), H. Žďár – Slavonice (10:30), N. Bystřice – Ševětín (17), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Slavia Praha (10:30 Složiště), divize dorostu: Roudné – Doubravka (10), Táborsko B – Rokycany (10:15 Soukeník), Písek – Tachov (13), divize žáci: SKP ČB – Petřín Plzeň (10), Strakonice – Benešov (10 Sídliště), liga ml. žáci: Dynamo ČB – Hradec Král. (15 Složiště), divize ml. žáci: Písek – Povltavská (10), Táborsko – Příbram (10 Svépomoc), KP dorostu: Třeboň – Milevsko / Sepekov (10 Břilice), Prachatice / Volary – Čt. Dvory (10), I. A dorostu: Kaplice – D. Voda / Nemanice, Bechyně / Stádlec – Větrovy / Sez. Ústí, Kovářov – Protivín, Kestřany – K. Řečice, Planá/L. – Chotoviny / Malšice (hř. Želeč), Blatná – Jistebnice (vše 10), KP žáci: Č. Krumlov – Dačice / N. Bystřice, J. Hradec – Vimperk (hř. Tyrš.), Týn – Veselí (vše 10), Milevsko / Sepekov – M. Tábor (12:30), I. A žáci: Lišov – SKP ČB B, Větrovy / Sez. Ústí – Vodňany (hř. Sokol SÚ), Volyně / Volenice – Protivín / Písek (hř. Volenice), Soběslav – Vl. Březí / Husinec (vše 10), divize ženy: Táborsko – Klatovy (11 Viktoria).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Cheb (16), II. liga ženy: Loko ČB – Turnov (15), liga st. dorostenky: J. Hradec – Kynžvart (14), II. liga st. dorostenci: Jihočeši – Vršovice (17:30 Loko ČB), II. liga st. dorostenky: Strakonice – Kobylisy (18:30), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Kynžvart (12), II. liga ml. dorostenky: Loko ČB – Cheb (13).

BASKETBAL – II. liga muži, semifinále play off: Písek B – Pelhřimov (18).

BADMINTON – Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13 v Č. Krumlově (9 Chvalšinská, dokonč. neděle 9).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Draci Brno (13).

ATLETIKA – 33. ročník Běhu na Kleť (start 10 žel. nádraží Č. Krumlov, mládež 10:10), Písecký kilometr v Písku (9:30 stadion), Modrý benefiční běh v Safari resortu v Hluboké u Borovan (13, mládež 11).

NOHEJBAL – I. liga muži: Radomyšl – Holubice (12 ZŠ Záboří u Blatné).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj st. žactva v Kaplici (9).

Neděle

FOTBAL – Divize: Jindř. Hradec – Klatovy (16 Vajgar), krajský přebor: Třeboň – Trh. Sviny (10:30), Třebětice – Semice (15), I. A třída: Kovářov – Chýnov (15), Čtyři Dvory – Jistebnice (17), I. B třída: Trhové Sviny B – Roudné B (15 Slavče), Kaplice B – Olešnice (17), Vlachovo Březí – Stachy (15), Chelčice – Strakonice B (16), Protivín B – Milevsko B (17), Třeboň B – Kard. Řečice (hř. Břilice), Stráž – Studená, Nemanice – Buk (vše 15), Neplachov – Lomnice (16), II. liga dorostu: Dynamo B – Příbram (10:30 Složiště), divize žáci: Táborsko – Rokycany (10 Svépomoc), divize ml. žáci: Strakonice – Klatovy (10 Sídliš.), KP dorostu: Č. Krumlov – Písek B, Veselí / Suchdol – Slavia ČB (hř. Suchdol), Loko ČB – Vimperk / Volyně, Hradiště – Strakonice (vše 10), I. A dorostu: T. Sviny – Vacov, Hluboká – Hrdějovice, Borek – Čkyně, Rudolfov – Horní Planá / Frymburk (vše 10), Mokré – Netolice / Jankov (11), Týn – Soběslav (10), KP žáci: Prachatice / Lhenice – Hradiště (10), Třeboň – Loko ČB (10 Břilice), I. A žáci: Nemanice / D. Voda – Kaplice (9:30 D. Voda), Netolice / Strunkovice – Suchdol / Č. Velenice (10), Slavia ČB – Čt. Dvory (13:30), Ševětín – T. Sviny (14), Bechyně / Stádlec – Hradiště B / Semice (10), Chýnov / Ml. Vožice – Blatná (10), divize ženy: Kaplice – Hradiště (11), Mokré – Prachatice (14:30).

ATLETIKA – 84. ročník běhu Kolem Hluboké, KP v silničním běhu na 25 km (9:30 fotbalový stadion na Hluboké).

VOLEJBAL – Baráž o extraligu žen, příp. čtvrtý zápas: Madeta ČB – Šternberk (14 Sp. hala).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži, semifinále play off, příp. třetí zápas: Vodňany – Elizza Praha B (14), III. liga muži, semifinále play off, příp. třetí zápas: Soběslav – Bor (14), krajský bodovací turnaj dorostu v Č. Budějovicích (9 Orel).

HOKEJBAL – I. liga muži: Blatná – Pedagog ČB (15), Suchdol nad Luž. – Ml. Boleslav (15).