Sobota

MOTORISMUS – Závod motocyklů do strmého vrchu v Chýnově (13, trénink 9:30), Rallye Pačejov, mistrovství ČR v automobilových soutěžích (8:30 start I. etapy v Horažďovicích na nám., cíl v 18 v Horažďovicích Komušíně).

FOTBAL – Divize: Soběslav – Rokycany (16:30), Č. Krumlov – Katovice (16:30), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Brno (11 Složiště), krajský přebor: Osek – Jankov (10:30), Rudolfov – Roudné (16:30), Dražice – Olešník (16:30), I. A třída: Borek – D. Dvořiště (10), Sousedovice – Kam. Újezd (13), Zl. Koruna – Hrdějovice (13), Vodňany – Vimperk, Blatná – Kaplice, Planá – Prachatice (vše 16:30), Loko ČB – Veselí (10:15), Meteor Tábor – Sezimovo Ústí (10:30), Slavia ČB – Chýnov (10:30), Kovářov – Čt. Dvory (16:30), Lišov – Dačice (16:30), I. B třída: Boršov – Olešnice (13), Loučovice – Mladé (13), Trh. Sviny B – Hluboká B (hř. Slavče), Frymburk – Chvalšiny, S. Hoštice – Sedlice, Volyně – Štěkeň, Bavorov – Stachy, Bělčice – Netolice, Božetice – R. Hory, Čimelice – Chyšky, Chotoviny – Sepekov, Podolí – Včelná (hř. Šamonice), Větrovy – Milevsko B (vše 16:30), Ševětín – Lomnice (10:15), D. Voda – Studená (10:15), H. Žďár – Buk (10:30), N. Bystřice – Suchdol (16:30), divize dorostu: Písek – SKP ČB (10), Roudné – Povltavská (10), Táborsko B – Tachov (11 Soukeník), divize žáci: SKP ČB – Povltavská (10), divize ml. žáci: Táborsko – Luby (10 na Svépomoci), Písek – Rokycany (15), KP dorostu: Prachatice /Volary – Vimperk / Volyně, Č. Krumlov – Milevsko /Sepekov, Třeboň – Strakonice (hř. Břilice), Hradiště – M. Tábor (vše 10), I. A dorostu: Kaplice – H. Planá/ Frymburk, Hluboká – Vacov, Mokré – D. Voda/ Nemanice, Týn – Chotoviny/ Malšice (hř. Temelín), Blatná – K. Řečice, Kestřany – Protivín, Bechyně /Stádlec – Čimelice / Mirovice (vše 10), KP žáci: J. Hradec – Loko ČB (10), Týn – Met. Tábor (10), I. A žáci: Nemanice / D. Voda (9:30), Lišov – T. Sviny (10), Vl. Březí / Husinec – Vodňany (9:30 Husinec), Hradiště B / Semice – Soběslav (10), Volyně / Volenice – Chýnov / Ml. Vožice (10 Volenice), ČL ženy: Dynamo ČB – Braník (15:30 Složiště), divize ženy: Táborsko – Hradiště (10:15 Viktoria), Mokré – Blatná (13).

HOKEJ – Extraliga dorostu: Tábor – Banes Motor ČB (12:30).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Hostivice (17), II. liga muži: Strakonice B – Loko ČB (17), II. liga ženy: Loko ČB – Pardubice (15), liga st. dorostenky: J. Hradec – Zlín (15), II. liga st. dorostenci: Jihočeši – Sez. Ústí (14 Třeboň), liga ml. dorostenci: Jihočeši – Lovosice (18 Třeboň), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Zlín (13), II. liga ml. dorostenci: Strakonice – Hostivice (12), Třeboň B – Sez. Ústí (16), II. liga ml. dorostenky: Loko ČB – Pardubice (13), Strakonice – Plzeň B (15).

MODERNÍ GYMNASTIKA – OIG Gym Cup v Č. Budějovicích (9:30 Sp. hala).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj st. žactva ve Vyšším Brodu (9 ZŠ).

ATLETIKA – 3. kolo KP družstev a KP na 5 km jednotlivců v Č. Budějovicích (10 stadion Čt. Dvory), 17. ročník Běhu Marunka v Besednici (11.30 u hospody, 7,5 km).

Neděle

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Olomouc (17), liga junioři: Písek – Havl. Brod (14), regionální liga junioři: Soběslav – DDM ČB (10:10).

FOTBAL – Divize: J. Hradec – Aritma Praha (16 hř. Vajgar), krajský přebor: Třeboň – Týn (10:30), Třebětice – T. Sviny (15), Hluboká – Semice, Mirovice – Strakonice, Milevsko – Protivín (vše 16:30), I. A třída: Strunkovice – Čkyně, Ml. Vožice – Bernartice, N. Včelnice – Jistebnice (vše 16:30), I. B třída: Ledenice – Č. Krumlov B (15), Lhenice – Větřní (15), Kaplice B – Roudné B (16:30), Vl. Březí – Prachatice B (15), Chelčice – Vacov (16), Strakonice B – Dražejov (16:30 Křemelka), Planá/L. – Hradiště (13:30 Želeč), Protivín B – M. Tábor B (16:30), Nemanice – Neplachov, Třeboň B – Slavonice (hř. Břilice), Stráž – K. Řečice (vše 15), II. liga dorostu: Dynamo B – Cidlina (12:15 Složiště), divize žáci: Strakonice – Pet. Plzeň (10 Sídliště), Táborsko – Písek (10 Svépomoc), liga ml. žáci: Dynamo ČB – Meteor Praha (10 Složiště), divize ml. žáci: Strakonice – SKP ČB (15 Sídliště), KP dorostu: Loko ČB – Slavia ČB (10), Veselí/ Suchdol – Písek B (10), I. A dorostu: Rudolfov – Čkyně (9:30), Borek – Hrdějovice, T. Sviny – Ševětín / D. Bukovsko, Planá/L. – Jistebnice (hř. Želeč), Kovářov – Větrovy / S. Ústí (vše 10), KP žáci: Třeboň – Dačice / N. Bystřice (hř. Břilice), Č. Krumlov – Veselí, Prachatice / Lhenice – Vimperk (vše 10), Milevsko / Sepekov – Hradiště (12:30), I. A žáci: Netolice/Strunkovice – Kaplice (10), Slavia ČB – SKP ČB B (13:30), Ševětín – Rudolfov (14), Blatná – Větrovy / Sez. Ústí (10), Protivín / Písek – Bechyně / Stádlec (10), divize ženy: Kaplice – Prachatice (11).

MOTORISMUS – Rallye Pačejov, mistrovství ČR v automobilových soutěžích (8 start II. etapy v Poli, cíl ve 13:40 v Horažďovicích na nám.).

CYKLISTIKA – Rouvy Velká cena Vimperka MTB (areál Vodník,14:30 muži, 12:30 ženy, 9:30 mládež).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři Č. Budějovice – Bulldogs Brno (15 Sp. hala).

HOKEJBAL – I. liga muži: Blatná – Mladá Boleslav (14), Suchdol – Bulldogs Brno (15).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj nejml. žactva ve Vyšším Brodu (9 ZŠ).

ATLETIKA – Běh okolo Muňáku v Municích (13 na návsi 8,2 km, 11 děti kratší trati).