Sen o extralize se rozplynul hokejistům Motoru České Budějovice. Baráž o extraligu chtějí nicméně dohrát se ctí. Jejich páteční duel s Kladnem startuje v Budvar aréně v 17.30 hodin. V neděli pak Jihočeši nastoupí od 17 hodin proti Pardubicím.

V sobotu se hraje ve fotbalové divizi na jihu Čech jediné utkání, ve kterém se na táborském Soukeníku utkají dva jihočeské celky. Domácí rezervě Táborska i hostům z Jindřichova Hradce půjde o hodně. Oba soupeři nacházející se na chvostu tabulky potřebují v boji o záchranu body jako sůl. Divizní derby se hraje na Soukeníku dopoledne od 10.15.

V neděli pak hraje A tým Táborska ve FORTUNA:NÁRODNÍ lize se Znojmem. Tento zápas se hraje v Kvapilově ulici a začíná v 17 hodin.

Velikonoční svátky si užijí také běžci, pro které pořadatelé připravili dva atraktivní závody.

V neděli se koná 79. ročník silničního běhu Kolem Hluboké a na velikonoční pondělí se běží v Táboře kolem Harachovky, Závod na Hluboké odstartuje na fotbalovém stadionu v neděli v 9.30 hodin, běh kolem Harachovky na 7,5 kilometru startuje u restaurace Harachovka v Táboře v pondělí ve 14 hodin.