Celkem se představilo 160 závodníků nejen z jihu Čech a domácí závodníci, kterých se na tatami představilo 32, potvrdili, že patří mezi nejlepší v republice. O tom svědčí řada medailových umístění, která zůstala v domácím klubu.

V nejmladší kategorii koťat cinkla Prachatickým jedna medaile. Bronz ve váze do 33 kg získal Adam Srbený.

Ve starší kategorii koťat již to byla medailová lavina. Prachatičtí brali hned čtyři zlaté medaile, a to František Vaněk (-26), Jan Trpka (-29), Emanuel Vávra (-43) a Michal Krouský (-46). Stříbrné medaile přidali Michal Lošťák (-26), Adam Vršínský (-32) a Martina Turková (-46). Bronzové medaile vybojovali Matěj Fučík (-26), Vojtěch Harvalík (-29), Jakub Šiffner (-33) a Roman Gajdoš (-37). Další velmi dobré čtvrté místo získala Martina Půbalová (-40).

V žactvu se již bojovalo zvlášť mezi chlapci a děvčaty. Mezi mladšími žáky bral zlatou medaili Šimon Traxler (-38). Stříbrné medaile pak vybojovali Vojtěch Nevšímal (-34) a Václav Funda (+60). Bronzové medaile si na krk pověsili Vojtěch Petráš (-30), Michal Tomášek (-38), Miroslav Maťcha (-46) a Ondřej Nebeský (-50). Pátá místa si připsali Radim Černý (-34) a David Hušek (-46). Šestá místa získali Šimon Krejsa (-38), Jiří Šíma a Vojtěch Srbený (-55). Sedmý skončil Jan Stárek (-46).

Mladší žákyně získaly dvě stříbrné medaile, a to zásluhou Lucie Dejmkové (-36) a Barbory Bízkové (-57).

Medaile vybojovali i starší žáci. Vojtěch Nevšímal (-55) vybojoval stříbro, bronz pak bral Daniel Petráš (-50).

Starší žákyně pak do prachatické sbírky přidaly dvě zlaté medaile, a to Aneta Šímová (-57) a Andrea Medeová (-63).

Hodnocena byla také soutěž družstev na základě jednotlivých umístění. Nejvíce bodů vybojovali judisté domácího Tatranu Prachatice, a to 56. Druhý skončil se 42 body Týn nad Vltavou a třetí judisté Sušice, ti vybojovali 28 bodů.