V nedělním závodě mužů do 23 let vybojoval Jan Vastl výborné třetí místo. Na rozbahněné a místy nesjízdné trati se dostal hned po startu do vedoucí skupiny a spolu s pozdějším vítězem Samuelem Gazem z Nového Zélandu se vzdálili všem závodníkům. V polovině závodu dojel Jana Vastla norský závodník, na kterého v závěrečných kolech nestačil. Třetí místo v tomto závodě vedle výborného výsledku přineslo i další body do mezinárodního žebříčku. Na slušném 14. místě dojel v tomto závodě Filip Kubín.

Závod juniorů závodníkům z týmu nevyšel, nevyrovnali se s rozbahněnou tratí a skončili v závěru startovního pole.

V sobotu se konaly závody žáků a kadetů, které začaly soutěží v technické dovednosti a podle výsledků pak startovali závodníci v odpoledním cross country. Mezi mladšími žáky dosáhli dobrého výsledku Jan Řezník a Jan Sáska, ve starším žactvu Samuel Jirouš a Tereza Sásková a mezi kadety Tereza Řezníková, Jaromír Skála a Ondřej Lutovský.

Výsledky – U 23: 1. Samuel Gaze (MTB Team New Zealand) 1:27:24,50, 2. Kristiansen Sondre (Oslo) 1:28:54,20, 3. Jan Vastl (Česka spořitelna Specialized Vimperk) 1:30:06,40, 14. Filip Kubín (Česka spořitelna Specialized Vimperk) 1:39:38,80.

Jiří Lutovský