Ti přijeli do Žernovic jen s osmi hráči, ale i to jim stačilo na bod. A nebýt velkého štěstí domácích v nájezdech, mohli mít body dva.

HBC Prachatice – SK Tábor 4:3 ss

V úvodu první části si domácí Horalové vypracovali několik střeleckých pokusů. Jenže pak se v čase 2:47 prohnal jako vítr přes obránce Aleš Křepelka a ztuhlý Študlar, který si do té doby nesáhl na míček, na jeho blafák nestačil reagovat – 0:1. Vyrovnání přišlo ve 12. minutě, kdy po přihrávkách Kotlíka a Markytána skóroval přesnou střelou nad rameno Leffler – 1:1. Po následném vhazování se po krásném sólu až před Turánského prodral Bušek a jeho pokus nakonec zapadl za čáru – 2:1. Bohužel, za dalších deset sekund bylo vyrovnáno. Před branku se tentokrát proběhl Gärtner, předložil míček opět Křepelkovi, a ten před ležícím brankářem nezaváhal – 2:2.

Prostřední patnáctiminutovku začali domácí náporem, ale když už se podařilo brankáře hostů Turánského překonat, stačil ještě z otočky odpálit míček hokejkou do bezpečí. Na přelomu dvacáté první minuty došlo k dvojnásobnému souboji domácího gólmana s Gärtnerem. První v samostatném úniku vyhrál strážce domácí branky. Ten následný již po nařízeném trestném střílení hráč Tábora – 2:3. Za další dvě minuty ale naštěstí vyrovnal střelou do růžku Markytán – 3:3.

Ve třetí třetině ještě měli nějaké šance domácí. Ale žádnou využít nedokázali, a tak třetí část nepřinesla branku žádnou. O vítězi tedy musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich dvakrát zachránila domácího brankáře tyčka. Za hosty se prosadil opět Gärtner. Šťastným gólem vyrovnal Leffler a nakonec rozhodl zkušený matador Kotlík.
Ačkoli Horalové hosty z Tábora jednoznačně přestříleli, brali pouze dva body za vítězství v nájezdech, ve kterých měli veliké štěstí.