Jestřábi Přelouč – HBC Highlanders Prachatice 2:4 (1:1, 0:1, 1:2). Utkání se hrálo s otevřeným hledím, o čemž svědčí poměr střel na bránu 42:37 ve prospěch domácích. Do vedení šli ve 12. minutě Prachatičtí, ale již za minutu bylo srovnáno. Po šesti minutách druhého dějství šli znovu do vedené hosté, tentokrát se přesně trefil Malecha. S nástupem do poslední třetiny však Jestřábi snížili a začínalo se znovu od nuly. Na začátku 35. minuty však potřetí dostal Horaly do vedení Tácha. Domácí se nechtěli smířit se ztrátou všech bodů, tlačili se před hostující branku, ale neuspěli. Prachatičtí nakonec pečetili výhru půl minuty před koncem zápasu.

Sestava Horalů: Pixa – Bárta, Švácha, Laurinc, Šilhán – Květoň, Malecha, Štěpánek, Kotlík, Tácha, Paule, Reindl. Trenér Čapek.

HBC Svítkov Stars Pardubice – HBC Highlanders Prachatice 3:7 (0:2, 1:3, 2:2). Střelecká produktivita Horalů byla tentokrát daleko vyšší než domácího celku. Kanonádu začali hosté hned v úvodu, když se nejprve trefil Bárta a ve 4. minutě Švácha. I úvod druhé třetiny vyšel lépe hostům a třetí zásah přidal Tácha a po něm dvakrát Malecha. Až za stavu 0:5 se brankově prosadili i domácí. Ti ve třetím dějství dokonce snížili až na 3:5 a vypadalo to v závěru utkání na pořádné drama. Ve 44. minutě však Prachatičtí vstřelili Táchou a Malechou v rozmezí 23 vteřin dva góly a definitivně zlomili domácí odpor.

Sestava Horalů: Pixa – Bárta, Švácha, Laurinc, Šilhán, Markytán – Květoň, Turek, Malecha – Štěpánek, Valek, Tácha – Paule, Reindl. Trenér Čapek.

V dalším kole hrají Prachatičtí nyní v neděli od 15 hodin doma proti Bulldogs Brno.