KHbL muži: HBC Prachatice  Highlanders A –  SK Tábor A 4:2 (1:1, 1:1, 2:0). Hned po úvodním buly se zdálo, že domácí prostředí nebude velkou výhodou. Domácí hráli zpočátku ustrašeně, nervózně a Husité z Tábora je přimáčkli v obranném pásmu a bylo velkým štěstím, že na branku u tohoto kolotoče prošla jen jediná střela. To ale trvalo jen krátce a poté se konečně osmělili i domácí, ale všechny  jejich pokusy likvidoval jistý Turánský, který po celý zápas držel hosty ve hře. Bohužel se Horalové hnali do útoku až moc, zapomněli na zadní vrátka a soupeř trestal – akci dva na jednoho zakončili přesnou střelou do protipohybu brankáře Študlara – 0:1. Následně měli domácí několik vyložených šancí, ale Turánský vše pochytal. Zaplněné ochozy si mohly poprvé zakřičet gól v čase 12:06, když Valenta dělovkou od modré trefil pravou šibenici – 1:1. Druhá část se opět nesla v duchu převahy domácího týmu, hosté se k zakončení příliš nedostávali, a když už ano, měli většinou vychýlenou mušku. Ve 26. minutě rozjásal Kobylka arénu podruhé Kotlík, který dostal luxusní pas od Markytána a střelou k tyči prostřelil brankáře – 2:1. Radost však netrvala ani celou minutu, Gärtnerovu střelu od modré Študlar vyrazil k zadnímu mantinelu, pak se nestačil včas zorientovat a Husité přes beton dostali míček za čáru – 2:2. Celý průběh zápasu nasvědčoval, že o vítězi rozhodne jediná branka. Hned v úvodu závěrečné části se po nedorozumění při střídání dostal do úniku táborský hráč, ale svým blafákem naštěstí netrefil branku. Misky vah nakonec v přetlačované na stranu domácích vychýlil matador Valenta, který po zmatcích Táborských ve vlastní třetině trefil přesně pod beton gólmana – 3:2. Za tři minuty pak potvrdil vítězství po přesném pasu střelou z voleje Kadlec – 4:2. Hosté ještě zkusili v posledních minutách hru bez brankáře, ale neuspěli.

2. utkání: HBC Prachatice Highlanders A – SK Tábor A 3:2 (1:0, 1:0, 1:2). V neděli, nabuzeni prvním úspěchem, nechtěli Horalové nechat nic náhodě a tentokrát na soupeře vlétli od začátku oni. Stejně jako v úvodním zápase byl velkou překážkou gólman Turánský, který všechny střelecké pokusy kryl. Až v 9. minutě využil hrubé chyby hostujícího obránce J. Leffler, obral jej o míček a vymíchal brankáře – 1:0. Husité mohli vyrovnat vzápětí, ale jejich dvojitou šanci se štěstím zlikvidoval Študlar. Druhá část se nesla v duchu častých vyloučení domácích. Ještě před nimi však dostali výhodu přesilovky Horalové a ve 27. minutě Markytán nadvakrát překonal brankáře – 2:0. Při následné časté hře domácích 4 či 3 na 5 se několikrát vyznamenal brankář Študlar. Odolal i při sporném momentu, kdy při přesunu posunul branku a hvizd rozhodčího zazněl chvíli před tím, než hráč Tábora zavěsil pod horní tyčku. Hosté pochopitelně protestovali, verdikt sudích se však nezměnil. Husité se přeci jen dočkali ani ne minutu po začátku třetí části, když Křepelkův pokus o nahrávku před branku skončil po zásahu obránce za zády překvapeného Študlara – 2:1. Radost hostí však netrvala dlouho. Po vhazování v útočném pásmu se k míčku dostal Valenta a dělovkou k tyči přidal další gól na své konto – 3:1. Táborští se však nevzdali a při jejich další přesilovce se jim podařilo snížit, když domácí obrana zapomněla na osamoceného hráče před brankou – 3:2. V závěru dokonce při vlastním oslabení odvolali gólmana, ale vydřenou výhru si Horalové vzít nenechali. V sérii tak vedou 2:0, ale rozhodně nic není hotovo. Uvidí se, co přinese horká táborská půda.

Sestava Prachatic v obou zápasech: Študlar P. (12/14) – Švácha J., Dojčar M., Sedláček K., Novák J., Cabák J., Markytán J., Turek J.(C), Kadlec M., Leffler J., Kotlík J., Bušek P., Reindl J., Valenta P.

OHbL muži: HBC Zliv – HBC Prachatice Highlanders B  9:0  (0:0, 5:0, 4:0) a  6:1  (1:0, 3:0, 2:1). Play off rovněž rozehrála rezerva Horalů a na svého soupeře, druhý tým po základní části, zatím nestačí. V prvním utkání, po slibném začátku, neuhlídali v průběhu střetnutí domácího Šperla, který pěti brankami rozhodl. Ve druhém utkání, ve kterém Šperl nenastoupil údajně pro zranění, se hra poněkud zlepšila, ale koncovka byla žalostná. K postupu do dalších bojů tak má blíže favorit série.

NHbL st. dorostu: HBC Prachatice – Tatran Třemošná  4:1  (2:0, 1:1, 1:0) a  2:4  (0:1, 2:2, 0:1). Pouze polovičním úspěchem skončilo dvojutkání dorostenců s vítězem soutěže Třemošnou. Plzeň dvakrát vyhrála v Blatné, a tak Horalíci berou nakonec bronz.